Knygos Heroinas recenzija


Heroinas knyga. Recenzija apie knyga. Knyga heroinas. Heroinas knygos aprasymas. Heroinas knyga aprasymas. Knyga heroinas aprasymas. Heroinas aprasymas. Knygos recenzijos pavyzdys. Knygos recenzija heroinas. Recenzija apie knyga heroinas.

Recenzija „heroinas“

Nusprendžiau pasirinkti vieną iš populiariausių jaunimo knygų „ heroinas “, taip pat ji yra mano mėgstamiausia knyga, kuri mane privertė susimąstyti apie įvairias gyvenimo situacijas, jog , kad ir kas bebūtų nereikia išklysti iš doros kelio.

Šios knygos pagrindiniai veikėjai – keturiolikmečiai paaugliai, nusprendę pabėgti iš namų. Jų vardai džema ir taras. Jie iš namų pabėga ne tik , jog yra įsimylėję, bet ir dėl šeimyninių priežasčių. Taras kentė tėvo smurtą, o džema ieškojo nuotykių, ji nenorėjo taikstytis su tėvų taisyklėmis. Pabėgę iš namų, jie yra be pastogės, maisto, pinigų, visiškai ant ledo ir dar svetimame mieste. Pamažu jie susiranda draugų, kurie jiems suteikia pastogę ir visą kitą, ko jiems trūko. Praėjus kelioms dienoms džema nusprendžia paskambinti tėvams, ji bijo išgirsti tėvų balsą, bijo, kad jos neužgriaužtų sąžinė. Džemos netenkina gyvenimo sąlygos pas dabartinius draugus, tad ji susiranda kitų draugų. Tada ir prasideda tikras gatvės gyvenimas.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (321 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kamile
  • Knygos Heroinas recenzija
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos Heroinas recenzija. (2012 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-heroinas-recenzija.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 13 d. 03:49
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo