Knygos „Kaip užauginti žmogų“ refleksija


Knygos „Kaip užauginti žmogų“ refleksija.


Argumentacija: Vaikučio belaukdami būsimieji tėvai ima ruoštis ir kruopščiai stengiasi apgalvoti visas smulkmenas, kad vaikui atėjus viskas būtų paruošta. Vaikas jaučia tiek mamos, tiek tėčio artumą, bendravimą, šilumą net būdamas mamos pilve. Tad čia jau yra pradžia link abipusio saugumo ryšio. Tėvai sulaukę savo pirmagimio/ės rodo didelį rūpestį, detalų dėmesį, seka vaiko kūno kalbą, veido išraiškas, verksmo garsumą. Kiekvienas šis dalykas duoda tėvams ženklą, kuris padeda tęsti su vaiku mažyti pradžios saugumo ryšį.

Argumentacija: Vaikai yra protingesni nei mes manome ar tikimės. Nesutinku, kad jei vaiku bus rūpinamasi mažiau nei, kad tam vaikui reikėjo jis elgsis netinkamai ir neužjaus kitų. Vaikas blogai jautėsi ir jam skaudėjo, kai niekas jo neužjausdavo ar nebūdavo šalia, nerodė dėmesio, meilės, šilumos, galbūt einant laikui bijotų arčiau prisileisti kitus žmonės, bet manau, kad vaikas užaugęs supras, kad nedera elgtis su mylimais žmonėmis, nes kitaip jie patirs tą patį skausmą ką ir jis kadaise. Žmonės, kurie vaikystėje mažai patyrė dėmesį, meilę, šilumą ir kt., dažniausiai patiria, kai sukuria šeimą.

Argumentacija: Nemanau, kad derėtų pirmokui turėti laikrodį, geranoriška pagalba, bet manau, kad didžiąją dalį vaiką laikrodis blaškytų, skaičiuotų laiką, atitrauktų akis ir dėmesį nuo esamos pamokos, o jei pasitaikytų sunki ar nesėkminga diena, vaikas visą dieną nulenkęs galvą spoksotų į laikrodį ir skaičiuotų laiką iki kol eis namo.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (1253 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Knygos „Kaip užauginti žmogų“ refleksija
    10 - 1 balsai (-ų)
Knygos „Kaip užauginti žmogų“ refleksija . (2019 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-kaip-uzauginti-zmogu-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 00:00
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo