Knygos Keršto kelias recenzija


Daugelis mario puzo atpažįsta kaip legendinės trilogijos “krikštatėvis” autorių, tačiau be jų mario yra parašęs ir daugiau knygų, tarp jų “omerta”, “paskutinis donas”, “tamsioji arena” bei “keršto kelias”, kurią neseniai teko perskaityti ir man. Nors tai mažiausiai žinoma mario puzo knyga, tačiau įspūdį paliko nemažą.

Daugelis mario puzo atpažįsta kaip legendinės trilogijos krikštatėvis autorių, tačiau be jų mario yra parašęs ir daugiau knygų, tarp jų omerta , paskutinis donas , tamsioji arena bei keršto kelias , kurią neseniai teko perskaityti ir man.

Pats autorius gimė niujorke, imigrantų šeimoje, buvo geležinkelio darbuotojo sūnus, augo kartu su šešiais broliais ir seserimis. Rašytojas dalyvavo antrajame pasauliniame kare rytų azijoje ir vokietijoje.

Knygoje keršto kelias (beje, parašytas du metai iki legendinio krikštatėvio ) pasakojama apie talentingą jungtinių valstijų žvalgybos kapitoną maiklą roganą ir jo kankintojus - septynis gestapo karininkus, kurie pasibaigus antrajam pasauliniam karui išvengę atpildo susikūrė naujus gyvenimus.

Tačiau kantrusis maiklas negalėjo pamiršti to, ką gestapininkai padarė jam ir jo žmonai, tad dešimt metų kantriai gydėsi baisius sužalojimus ir sukūrė patį geriausią keršto planą. Tam, kad suprastume maiklo ketinimus ir jų priežastis būtina detaliau aptarti maiklo rogano personažą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (410 žodžiai)
  • Mokykla
  • Knygos Keršto kelias recenzija
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos Keršto kelias recenzija. (2011 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-kersto-kelias-recenzija.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 15:46
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema