Knygos padeda pažinti pasaulį ir save


Ar literatūra padeda geriau pažinti pasaulį ir save. Literatura budas pazinti pasauli ir save. Kaip knygos padeda pazinti kitus. Skaitydamas knygas pazystu save ir pasauli. Kaip pazinti pasauli. Knygos padeda pazinti save ir kitus. Ar knygos padeda pazinti save?. Ar svarbu pazinti pasauli. Skaitydamas knygas pažįstu save ir pasaulį. Kai knyga padeda atrasti save.

Knygos padeda pažinti pasaulį ir save.

Čia aišku, priklauso nuo žmogaus atminties, bet noriu pasakyti tai, kad knygos yra daug vertingesnės, juk jose aprašomi realaus gyvenimo situacijos, žmonių poelgiai ir visa kita, kas yra mums išgyvenama. Iš jų mes galime sužinoti apie senovės žmonių gyvenimą, jų papročius, kalbą, mąstymą. Knygos suteikia žinių, stiprybės mūsų asmeniniame gyvenime, moko mus nedaryti klaidų, o pasimokyti iš svetimų.

Literatūra skatina atrasti tikrąjį save, praplėsti savo mąstymo įgūdžius. Ateitis be knygų būtų nepilnavertė, tačiau kad ir kaip kuo toliau tuo rečiau skaitome knygas, bet manau visada bus tokių žmonių, kuriems knygos daug ką reiškia gyvenime, ir jų tik daugės. Taigi, literatūra yra vienas iš vertingiausių dalykų, kuris yra suteiktas mums visiems ir galime juo pasinaudoti.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (512 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jūratė
  • Knygos padeda pažinti pasaulį ir save
    8 - 1 balsai (-ų)
Knygos padeda pažinti pasaulį ir save. (2013 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-padeda-pazinti-pasauli-ir-save.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 10:30
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo