Knygos prezentacija Brussolo Bedugnės drugelis


Knyga bedugnės drugelis autore. Knygos prezentacija liepos 30.

Brussolo. Pegė Sju Ir Fantomai Bedugnės Drugelis. Apie knygą Pačią pirmąją atostogų dieną senelė Pegei pasako. Serge Brusslo. Apie autorių. Gimė Paryžiuje 1951 metais. Serge Brussolo rašo nuo mažens. Veikėjai. Pegė Sju Fantomai Mėlynasis šuo Sebastijanas Pegės. Apie veikėjus. Pegė Sju Keturiolikmetė koledžo mokinė vienintelė žino. Sebastijanas Artimas Pegės. Veiksmas vyksta Šaka.

Sebastijanas: Artimas Pegės Sju draugas. Jis yra smėlio pavidalo, kurį Pegė Sju nešiojasi su savimi maišelyje. Jis savo formą gali atgauti išsimaudęs tik gėlame vandenyje. Banis (Tėtis): Pegės Sju tėtis dailidė keliaujantis iš vieno miesto į kitą. Jis mano, kad jo dukros – kažkas pernelyg komplikuota. Megė (Mama): Pegės Sju mama, sielvartauja dėl savo dukters, elgesio, mat jos jaunėlė mato niekam neregimus dalykus ir visų yra laikoma pamišėle. Julija (Sesuo): Julija ne itin gero būdo, be to, ji gėdijasi savo jaunėlės sesers.

Veiksmas vyksta Šaka – Kandareke,. Šios knygos pagrindinė mintis – niekada nepalik savo draugų nelaimėje.. Šią knygą galėtu skaityti nuotykiu mėgėjai.

  • MS PowerPoint 138 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (347 žodžiai)
  • Mokykla
  • Silvija
  • Knygos prezentacija Brussolo Bedugnės drugelis
    10 - 5 balsai (-ų)
Knygos prezentacija Brussolo Bedugnės drugelis. (2015 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-prezentacija-brussolo-bedugnes-drugelis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 15:29
×