Knygos pristatymas Dangus tikrai yra’’


Knygos pristatymas. Todd Burpo. ,,Dangus tikrai yra’’. Rengė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 9kl. Mokinė Aistė Norbutaitė. Įdomūs faktai. Šioje knygoje įdomūs faktai yra tai. Pavadinimo analizė. Manau šios knygos. Kai Koltonas Berpas ištvėrė skubią apendikso operaciją. Koltonas pasakoja sutikęs seniai išėjusius šeimos narius. Jis tiksliai žinojo, ką jo tėvai veikė ligoninėje. Veikėjai. Koltonas Berpas – pagrindinis veikėjas. Kūrinio problemos. Šioje knygoje yra sprendžiama problema. Citatos iš knygos. „Tėti, Jėzus valdė daktarą O'Holeraną ir taip padėjo mane operuoti. Knygos įvertinimas. Ši knyga man.

Šioje knygoje įdomūs faktai yra tai , kad berniukas būdamas ketverių metų pamatė tai ko negali pamatyti nei vienas žmogus ir sužinojo tai ko būdamas ketverių metų negali žinoti.

Manau šios knygos pavadinimas yra ,,Dangus tikrai yra’’ , nes operacijos metu berniuko siela iškeliavo i dangų ir jis pabudęs po operacijos pasakojo ką pamatė ir visas jo pasakojimas įrodė ,kad dangus tikrai yra.

Koltonas Berpas – pagrindinis veikėjas . O‘Holeranas - daktaras atlikęs Koltonui operacija. Sonja – Koltono mama Keisė – Koltono sesuo Todas – Koltono tėvas.

Šioje knygoje yra sprendžiama problema, kad vyresni žmonės netiki tuo ką patyrė ir pamatė mažametis berniukas Koltonas.

Ši knyga man labai patiko ,nes buvo įdomu sužinoti ką mažametis berniukas galėjo pamatyti danguje ir kaip iš dangaus atrodo mūsų pasaulis.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 57 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (333 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vaida
  • Knygos pristatymas Dangus tikrai yra’’
    10 - 6 balsai (-ų)
Knygos pristatymas Dangus tikrai yra’’. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-dangus-tikrai-yra.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:53
×