Knygos pristatymas Doriano Grėjaus portretas


Doriano grejaus portretas pagrindine mintis. Doriano grejaus portretas rasinys. Doriano grejaus portretas knygos aprasymas. Doriano grėjaus portretas tašinys. Doriano grejaus portretas trumpas aprasymas. Doriano grejaus portretas pasakojimas. Doriano grejaus portreto tema. O vaildas doriano grejaus portretas siužeta.

Oscar Wilde. “Doriano Grėjaus portretas” Išleista 2006m. Oscar Wilde laikomas vienu žymiausių karalienės Viktorijos laikmečio dramaturgų. Oscar Wilde garsėjo. Kūrinio pavadinimo aiškinimas Visų įvykių kaltininkas yra Bezilio nutapytas Doriano Grėjaus portretas. Kūrinio trumpas aprašymas. Knygos pagrindinis veikėjas trokšta turėti ypatingą savo portretą. Kūrinio pagrindinė mintis Reikia puoselėti savyje moralines vertybes. Pagrindinis veikėjas Dorianas Grėjus – vaikinas. Citatos 1 “Moterys – tai materijos pergalė prieš protą. Man ši knyga patiko, nes sužavėjo savo siužetu. Rekomenduočiau perskaityti šią. 2014 - 02.

Kūrinio pavadinimo aiškinimas: Visų įvykių kaltininkas yra Bezilio nutapytas Doriano Grėjaus portretas. Tema : Doriano Grėjaus gyvenimo istorija.

Pagrindinis veikėjas Dorianas Grėjus – vaikinas , į gyvenimą žiūrintis kaip į malonumą. Jis visada yra moterų apsuptyje. Dorianas išlieka jaunas ir patrauklus, tačiau jo per didelė savimeilė neleidžia jam jaustis laimingu ir nuveda jį į pražūtį.

Man ši knyga patiko, nes sužavėjo savo siužetu. Taip pat ją buvo lengva skaityti, nes viso pasakojimo metu buvo išlaikyta intriga, kurią norėjosi greičiau sužinoti. Oscar’o Wilde’o “Doriano Grėjaus portretas” yra viena iš labiausiai mane sudominusių knygų.

Rekomenduočiau perskaityti šią knygą, nes ji priverčia susimąstyti apie tai, prie ko gali privesti per didelis savęs išaukštinimas, sąžinės neturėjimas bei moralinių vertybių nepuoselėjimas.

  • MS PowerPoint 127 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (365 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomasm
  • Knygos pristatymas Doriano Grėjaus portretas
    10 - 6 balsai (-ų)
Knygos pristatymas Doriano Grėjaus portretas. (2015 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-doriano-grejaus-portretas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:09
×