Knygos pristatymas KARO ŽIRGAS


Morpurgas karo zirgas. Knyga karo žirgas pristatymas. Karo zirgas knyga. Karo zirgas pdf. Karo zirgo veikeju paveikslai. Karo zirgo veikejai. Karo žirgas knygos aprašymas. Karo zirgas mokslobaze. M. morpurgas karo zirgas.

Lietuvių skaidrės. Michael Morpugo „Karo žirgas“. Apie autorių. Maiklas Morpurgas Gimė. Literatūros kritikų ar skaitytojų atsiliepimai. Knyga labai pamokanti, kaip reikia vertinti tikrą draugystę. Knygos tema, pagrindinė mintis, keliamos problemos. Tema Žirgo Džono ir žmogaus Alberto draugystė. Knygos aprašymas. Jaudinanti istorija apie berniuką Albertą ir geriausią jo draugą – žirgą Džojų. Pagrindiniai veikėjai. Džojus – Nuostabaus. Torptornas –. ○ "Jeigu įmanoma būti laimingam vidury košmaro. Patikusios citatos. Rekomendacija. Rekomenduoju šią knygą perskaityti tiems. Dėkoju už dėmesį! Sonata Skersytė 1Gb.


Knyga labai pamokanti, kaip reikia vertinti tikrą draugystę, taip pat galima daug sužinoti apie I pasaulinį karą! PATIKO! Pamokanti knyga, myliu gyvūnus, o čia- knygoje, puikiai parodoma kad žmogaus draugystė tarp gyvūno egzsistuoja. Mano nuomonė : Knyga man labai patiko, vien jos pavadinimas labai sudomino, man taip labai patinka gyvūnai, todėl ir pasiėmiau skaityti šią knygą..

Tema : Žirgo Džono ir žmogaus Alberto draugystė, I pasaulinis karas. Pagrindinė mintis : Tikri draugai visada padės, kad ir kas benutiktų ir niekada nepaliks tavęs bėdoje. Keliamos problemos : Ar šiame pragare gali išlikti draugystė tarp kario ir žirgo? Ar įmanoma būti laimingu vidury košmaro?

Džojus – Nuostabaus grožio, jėgos ir ištvermės žirgas, kuris ištvėrė net patį baisiausią karą. Džojus buvo galingas arklys, kuris mylėjo savo šeimininkus (nes jų buvo daug) , kad ir kokie jie bebūtų. Albertas – 14 - os metų berniukas, kuris buvo antrasis Džojaus šeimininkas. Iš tiesų Džojų nusipirko jo tėtis, bet jis nesirūpindavo žirgu, taigi didžiausia atsakomybė teko Albertui. Alberto tėtis – Širdyje jis buvo geras žmogus, tačiau per turgaus dieną mėgdavo išgerti. Daugiausiai į Džojų jis nekreipdavo dėmesio o jei kada ir nužvelgdavo tai tik iš tolo.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • So
  • 10 puslapių (585 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 2816 KB
  • Knygos pristatymas KARO ŽIRGAS
    10 - 5 balsai (-ų)
Knygos pristatymas KARO ŽIRGAS. (2015 m. Gegužės 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-karo-zirgas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:03