Knygos pristatymas. Kazys Boruta ,,Baltaragio malūnas”


Knyga baltaragio malunas. Baltaragio malunas knygos problemos.

Knygos pristatymas. Kazys Boruta ,,Baltaragio malūnas”. Apie Kazį Boruta. Kazys Boruta gimęs 1905 m. sausio 6 dieną Kūlokuose, mirė 1965 m. Tema, keliamos problemos, pagrindine mintis. Tema – Baltaragio nauja meilė ir sandoris su velniu Pinčiuku. Kūrinio siužetas. Kartą gyveno Baltaragis. Turėjo jis malūna. Baltaragis buvo įsimylėjęs netoliese gyvenusia Marcelę. Veikėjai. Baltaragis Marcelė Jurga (Baltaragio dukra) Uršulė Girdvainis Jurgutis Pinčiukas. Rekomenduoju šį kūrinį skaityti – įdomus.

Kartą gyveno Baltaragis. Turėjo jis malūna. Baltaragis buvo įsimylėjęs netoliese gyvenusia Marcelę, bet jam trugdydavo pas jį gyvenusi Uršulė. Pagaliau Baltaragis gyveno su savo senai laukta meilę Marcele. Ji jam pagimdė gražią dukterį vardu Jurga. Bet pagimdžiusi Marcele mirė ir paliko juos vienus. Baltaragį sukrėtė Marcelės mirtis. Atėjo laikas Jurgai vesti, tad pas ją atvažiavo sutuoktinis Girdvainis. Buvo dar ir velnias vardu Pinčiukas, jis taip pat norėjo Jurgą vesti. Tarp Pinčiuko ir Girdvainio kilo pykčiai dėl Jurgos.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 37 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (258 žodžiai)
  • Laurynas
  • Knygos pristatymas. Kazys Boruta ,,Baltaragio malūnas”
    10 - 5 balsai (-ų)
Knygos pristatymas. Kazys Boruta ,,Baltaragio malūnas”. (2015 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-kazys-boruta-baltaragio-malunas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 00:42
×