Knygos pristatymas Knyga apie M Džeksoną


Jo gyvenimas, jo žodžiais. Michael Jackson. “Moonwalk”. Knygos pristatymas 2012 m. „Moonwalk" - intymus ir jaudinantis pasakojimas apie viešą ir privatų MAIKLO DŽEKSONO gyvenimą. 1988 m. Michael’as Jackson’as atskleidžia savo jausmus garsiems draugams Dianai Ross. Knyga iliustruota retomis Jacksonų šeimos ir paties Michaelo albumų nuotraukomis. Knygą parašė pats. Maiklas iš viso pelnė 18 Grammy apdovanojimų (vien per 1984 m. Faktai apie Maiklą Džeksoną. Labdarai skyrė 300 milijonų JAV dolerių. Pirmasis knygos tomas išleistas 1988 metų sausį. Knygos metrika. Pirmasis tomas. Antrasis tomas. “Turėk kokį tik nori talentą. Įsimintiniausios citatos. Knyga, kurią perskaičiau, mane įkvėpė tolesniam tikslo siekimui. Mano nuomonė.


„Moonwalk" - intymus ir jaudinantis pasakojimas apie viešą ir privatų MAIKLO DŽEKSONO gyvenimą. Tai prisiminimai apie vaikystę, Džeksonų penketuko virsmą pirmo ryškumo žvaigždėmis.

Knyga, kurią perskaičiau, mane įkvėpė tolesniam tikslo siekimui. Supratau, jog vien talento norit išgarsėti nepakanka. Reikia sunkiai dirbti, stengtis. Tikslo siekimui labai svarbus yra šeimos ir draugų palaikymas. Be savo šeimos pagalbos Maiklas galbūt nebūtų tiek daug pasiekęs. Knygoje taip pat aprašomi koncertų užkulisiai, repeticijos. Tik perskaičiusi visą knygą, suvokiau, kaip žvaigždei yra sunku visąlaik šypsotis prieš fotoobjektyvus, dalinti tūkstančius autografų, ir būti tiesiog paprastu žmogumi.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2277 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (397 žodžiai)
  • Paneley
  • Knygos pristatymas Knyga apie M Džeksoną
    10 - 7 balsai (-ų)
Knygos pristatymas Knyga apie M Džeksoną. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-knyga-apie-m-dzeksona.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 19:54
×