Knygos pristatymas Laurie Halse Anderson „Kalbėk“


Laurie halse anderson kalbek. Kalbek analize. Kalbek reziume. Recenzija kalbek. Nuomobe apie knyga kalbek.

Laurie Halse Anderson. „Kalbėk“. Apie autorę. Kitos šios rašytojos knygos. Trumpas knygos aprašymas. Skaitytojų nuomonės apie knygą. Mano nuomonė apie knygą. Tema. Pagrindinė mintis. Keliamos problemos. Pagrindiniai veikėjai. Patikusios citatos.

Laurie Halse Anderson gimė 1961m. Ji- garsi amerikiečių rašytoja, savo knygomis paaugliams laimėjusi ne vieną literatūrinį apdovanojimą.

Knygoje pasakoja panelė, kurią vasaros atostogų pabaigoje vakarėlyje užpuolė dvyliktokas Endis. Ji buvo išgėrusi, nežinojo ką daryti, todėl paskambino policijai ir tylėjo. Ragelyje atsiliepusi moteris pasakė, jog nustatė jos buvimo vietą ir policija jau pakeliui. Ji išsigando ir pabėgo. Atvažiavusi policija suėmė nemažai nepilnamečių, nes jie buvo apsvaigę. Visa mokykla sužinojo, jog tai ta Melinda iškvietė policiją, draugės nusisuko, ji liko viena... Tik niekas nežinojo, kas iš tikrųjų nutiko tą naktį. Bet kai buvusi geriausia draugė pradėjo bendrauti su tuo vaikinu, ji ryžtasi papasakoti. Tai sužinojęs Endis ją užpuolė, grasino jai. Bet Melinda nenorėjo kartoti savo klaidos, ir žinojo ką daryti.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2983 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (372 žodžiai)
  • Rūta
  • Knygos pristatymas Laurie Halse Anderson „Kalbėk“
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygos pristatymas Laurie Halse Anderson „Kalbėk“. (2014 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-laurie-halse-andersonkalbek.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 11:43
×