Knygos pristatymas „Mūsų ateitis“


„Mūsų ateitis“. Jay Asher, Carolyn Mackler. Trumpai apie autorius. Jay Asher gimė 1975 m. rugsėjo 30 d. Kalifornijoje. Parašytos knygos „Trylika priežasčių. Skaitytojų atsiliepimai. Įdomi, bei nuotaikinga knyga, su tikrai neįprasta įdėja. Mano atsiliepimas apie knygą ir rekomendacija. Knyga labai patiko, nors kartais buvo šiek tiek nuobodi. Knygos tema. Ši knyga apie tai, kaip ateitis stipriai priklauso nuo dabarties. Pagrindinė mintis. Viskas priklauso nuo kiekvieno mūsų sprendimo ir veiksmo. Keliamos problemos. Emą nuvilia nuspėta ateitis Nesutarimai tarp pagrindinių veikėjų. Trumpas siužetas. Ši knyga apie merginą Emą, kurios tėvai išsiskyrę. Pagrindiniai veikėjai. Ema – pagrindinė.


Ši knyga apie tai, kaip ateitis stipriai priklauso nuo dabarties.

Emą nuvilia nuspėta ateitis Nesutarimai tarp pagrindinių veikėjų.

Ši knyga apie merginą Emą, kurios tėvai išsiskyrę. Ji gyvena su mama. Tėtis atsiprašymo proga jai padovanojo kompiuterį. Jos kaimynai sužinoję, kad ji turi kompiuterį, išsiunčia savo sūnų Džošą jai nunešti diską, nes jiems jis nereikalingas. Emai įdėjus diską atsidarė keista programa Facebook. Įėjusi į šį puslapį ji rado merginą, kurios vardas, pavardė, gimimo diena, mokykla ir mokyklos baigimo diena sutapo su Emos, nors šiai moteriai jau buvo 30 metų. Ji viską papasakojo savo kaimynui Džošui. Jie šiame puslapyje rado ir Džošą ir visus savo draugus. Jie suprato, kad tai jų ateitis po 15 metų. Emai nepatiko jos ateitis, tad ji mėgino ją pakeisti. Džošas supyko. Vieną dieną įėjusi į internetą šio puslapio nerado, bet ji nenusiminė, ji pamanė, kad geriau nežinoti savo ateities ir gyventi šia diena.

  • MS PowerPoint 301 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (403 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Raminta
  • Knygos pristatymas „Mūsų ateitis“
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos pristatymas „Mūsų ateitis“. (2017 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-musu-ateitis.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:26
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo