Knygos pristatymas Niekada nesuklupk


Niekada nepasiduok kn. Knyga niekuomet nepasiduok.

Niekada nesuklupk. Patricia McCormick. Apie autorę. Patricija gimė 1956 metų, gegužės 23 dieną. Rašytoja du kartus gavo ,,National Book Award” apdovanojimus. Apie knygą. Knygoje ,,Niekada nepasiduok” pasakojama istorija. Būtent tai Arną ir išgelbėja nuo mirties. Tema, pagrindinė mintis, keliamos problemos. Tema Kambodžos karas ir Arno išgyvenimai. Keletas atsiliepimų apie knygą. Tai viena įsimintiniausių ir labiausiai sukrečiančių knygų. Citatos. Būkit kaip žolė. Lenkitės žemyn, lenkitės žemyn. Rekomendacija. Knygą verta perskaityti.

Rašytoja du kartus gavo ,,National Book Award” apdovanojimus. McCormick baigė Rosemonto universitetą ir dabar rašo knygas paaugliams bei, kaip anksčiau minėta dar ir rašo įvairius straipsnius laikraščiams.

Knygoje ,,Niekada nepasiduok” pasakojama istorija, grindžiama tikrais faktais. Apie vienuolikos metų berniuką, kuris išgyveno žiaurų karą Kambodžoje. Pagrindinis veikėjas, vardu Arnas patiria labai daug skausmo, išžudyta visa jo šeima, jam plušant ryžių laukuose aplink jį miršta iš bado ar tiesiog iš nuovargio vaikai, jis mato į mangų giraitę vedamus kalinius, iš kur jie daugiau nebegrįžta, o skaldomų kaukolių garsas aidi per visą ryžių lauką. Viena dieną Arnas pasisiūlo pagroti kareiviams, nors dar niekada gyvenime nėra grojęs jokiu instrumentu.

Būtent tai Arną ir išgelbėja nuo mirties. Jis pavergia kareivių širdis savo grojimu. Berniukas gyvena vadovaudamasis paprastu kredo, kurį vis sau kartoja ,,Tik nepargriūk”.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 50 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (411 žodžiai)
  • Indrė
  • Knygos pristatymas Niekada nesuklupk
    10 - 9 balsai (-ų)
Knygos pristatymas Niekada nesuklupk. (2015 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-niekada-nesuklupk.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:49
×