Knygos pristatymas „Tiltas į Terabitiją“


Madison jaunesne dzersio sesuo tiltas i terabitija veikejai. Tiltas i terabitija knyga skaidres. Tiltas i terabitija knyga ketrina paterson atsisiuntimui.

Ketrina Paterson. Tiltas į Terabitiją. Knygos nuotrauka. Tiltas į Terabitija. Gimė 1932 metais Spalio 31 d. Ištekėjo už Džono Patersono 1962 metais. Iš viso K. Paterson yra sukūrusi daugiau kaip 12 apysakų bei romanų. Knygos metrika. Išleista 2000 metais. Leidykla “Lietus”. Kategorijos Apysakos ir apsakymai. Leslė Džesas Mei. Džeso Aronso charakteristika. Mielas. Užjaučiantis. Linksmas. Draugiškas. Kartais kerštaujantis. Dar truputis apie knygą. Svarbiausia knygos tema. Citatos. “Kitą kartą pasakyk Leslei,kad važiuotų kartu. Filmo pristatymas. Premjera Lietuvoje Gegužės. Kelios nuotraukos. Džesas su mokytoja muziejuje. Džesas su Lesle. Knygos reklama. Skaityti verta,nes. Yra sukurtas filmas. Norisi skaityti,toliau ir toliau. Knyga parašyta 1977 metais. Knyga susijusi su patirtimi ir gyvenimu.


Išleista: 2000 metais. Leidykla: “Lietus”. Kategorijos: Apysakos ir apsakymai. Puslapių skaičius: 142. Vertė: Nijolė Chijenienė.

Leslė. Džesas. Mei Belė, Brenda, Elė.(Džeso seserys.) Mokytoja Edmans. Dženisė. (Leslės ir Džeso priešė.).

Premjera Lietuvoje: Gegužės 4, 2007 Žanras: Nuotykiai, Fantastinis, Šeimai Režisavo: Gabor Csupo  Šalis: JAV Vaidina: Josh Hutcherson –Džesas. , AnnaSophia Robb – Leslė., Zooey Deschanel – Mokytoja Edmans,Robert Patrick – Džeso tėvas., Bailee Madison – Džeso motina. ... ir kt.

Yra sukurtas filmas. Norisi skaityti,toliau ir toliau. Knyga nera ilga. Viskas aiškiai išdėstyta. Įdomūs veikėjai.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 388 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (269 žodžiai)
  • Viktorija
  • Knygos pristatymas „Tiltas į Terabitiją“
    10 - 9 balsai (-ų)
Knygos pristatymas „Tiltas į Terabitiją“. (2016 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-tiltas-i-terabitija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:50
×