Knygos pristatymas „Trise prieš mafiją“ skaidrės


Lietuvių skaidrės.

Pristato knygą “Trise Prieš Mafiją”. Knygos metrika. Ši knyga pirmą kartą buvo išleista 2005 metais. Autorė Daiva Vaitkevičiūtė. Ji išgarsėjo tokiais kūriniais kaip. Knygoje rašoma apie. Serialas “ Be namų”. Taigi. Pagal šią knygą yra sukurtas vasarą daugelio matytas serialas – “Be namų”. Pagrindiniai veikėjai. Pagrindiniai veikėjai buvo 3 draugai Saboniukas. Veikėjas panašus į mane. Tai buvo Kasparas, jis užsispyręs ir bandantis įrodinėti savo teisybę. Įdomus epizodas. Labai įdomu tapo. Prasmingos citatos. Kasparo pasakyta mintis man buvo geriausia. Užduotėlės. Pasirinkite skaičių nuo 1 iki 10. Pasirinkę skaičių gausite klausimą ! Užduoties klausimai. Nuspindo sėkmė ir jums davė leidimą rinktis skaičių. Knygos reklama. Taigi siūlau kiekvienam perskaityti šią knygą. Na, visiems dėkoju, kad žiūrėjote ir galbūt supratote mane.


Pristato knygą “Trise Prieš Mafiją”. Šią knygą parašė Daiva Vaitkevičiūtė. Pradėsiu - malonaus žiūrėjimo .

Ši knyga pirmą kartą buvo išleista 2005 metais. Šią knygą išleido leidykla ,,Magilė’’. Knygos tiražas yra 3000 egzempliorių. Knygos iliustracijas piešė Andrius Žakauskas Knygos dizaineris Jokūbas Jacovskis. Ši knyga pripažinta ,,Metų Knyga Paaugliams – 2006’’.

Ji išgarsėjo tokiais kūriniais kaip : 1. ,,Monikai reikia meilės’’ 2. „Marius Pietaris ir burtų knyga“ Ši rašytoja garsėja tuo, kad ji yra garsių Lietuvos serialų scenarijaus autorė: ,,Moterys meluoja geriau’’ ,,Nemylimi’’.

Knygoje rašoma apie 3 draugus. Vienas iš jų liūdėjo, nes jo tėvus pagrobė. Visi jie ėmė narplioti vadinamą “bylą”. Ir smalsuolė Emilė ima aiškintis ir “priveda” iki galo - ji atranda Kasparo tėvus. Jei norite sužinoti, kas nutiko vėliau , perskaitykite knygą .

Pagrindiniai veikėjai buvo 3 draugai: Saboniukas, Kobė, Emilė, Oskaras ir “vaiknamio” vaikai. Saboniukas ir Kobė - tai pravardės.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Viktorija
  • 13 puslapių (453 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 1369 KB
  • Knygos pristatymas „Trise prieš mafiją“ skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos pristatymas „Trise prieš mafiją“ skaidrės. (2016 m. Balandžio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas-trise-pries-mafija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:18