Knygos pristatymas


Knygu pristatymas skaidremis. Skaidres apie knyga. Knygos pristatymas skaidres. Knygu pristatymai skaidremis. Knygos pristatymas skaidremis. Skaidrės apie knygas. Kodel paaugliai neskaito knygu priezastys. Knygu pristatymo skaidres. Knygos prustatymas skaidreje. Sunku rasti knygu paaugliams.

Viešoji kalba knygos pristatymas. Kodėl šiais laikais paaugliai nebeskaito knygų?

Kodėl šiais laikais paaugliai nebeskaito knygų?‘‘- dažnai išgirstame šį klausimą per radiją, televiziją... Ši naujovė suaugusiems kelia abėjones dėl vaikų intelekto ir noro kažkuo domėtis ar sužinoti. Iš tiesų paaugliai neskaito, nes turi įdomesnės veiklos. Kai kurie, įnykę į kompiuterį, žaidžia žaidimus, kiti – naršo internetiniuose socialiniuose puslapiuose, bandydami susipažinti su priešingos lyties atstovu ar susirasti naujų draugų. Jaunimas leidžia savo laisvalaikį vartodami alkoholį ir rūkydami ar tiesiog šlaistydamiesi gatvėmis. Treti tiesiog neturi tam laisvo laiko: juos varžo mokslai, dalyvavimai renginiuose, įvairiose olimpiadose, esą jiems apie knygas nėra laiko net pagalvoti. Visa tai skatina lietuvių autorius vis mažiau rašyti grožinės literatūros paaugliams. Kiekvienais metais paauglių tarpe skaitančiųjų vis mažėja, todėl išleidžiamų knygų taip pat. Rašytojai, kurių knygų paaugliai neišperka, nuleidžia rankas, nes rašyti jiems paprasčiausiai neapsimoka. Žinoma, knygos yra brangios, jų kainos kiekvienais metais vis didesnės, todėl ne kiekvienas šiuolaikinis žmogus gali sau leisti ją nusipirkti. Tai antroji priežastis, kodėl lietuvių autoriai vis mažiau rašo knygų paaugliams. Vis dažniau kyla diskusijos, jog jaunimui yra sunku rasti knygą, skirtą jų amžiui, nes jos nėra jaudinančios ir įdomios. Tad kaip gi yra iš tikrųjų?

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1088 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aistulyteea
  • Knygos pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos pristatymas. (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 22:10
×