Knygos recenzija. Hans Fallada Anuomet mūsų namuose


Hans fallada „anuomet mūsų namuose“. Anuomet musu namuose knyga. Hans fallada „anuomet mūsų namuose. Falada anuomet mūsų namuose. Knyga "anuomet mūsų namuose". Knyga musu namuose. Rasytojas hans fallada. Fallada hans.

Knygos recenzija. Hans fallada “anuomet mūsų namuose“.

Hans Fallada vokiečių rašytojas, taip pats nuostabus pasakotojas. Knyga „Anuomet mūsų namuose“ autoriaus žodžiais tariant tai „pasveikinimas nuskendusiems vaikystės sodams“ , kuriuose dar viskas tviksėjo šviesos spinduliuose.

Nors autorius tegyveno tik 54metus, jis lengva ir vaizdinga kalba keliais bruožais taip pavaizduoja veikėjus, kad jie kaip gyvi stoja mums prieš akis. O veikėjų ir jų nuotykių šioje knygoje gausu. Galėčiau net pasakyti, kad tai novelių romanas ne tik apie autoriaus vaikystę ir paauglystę, bet ir apie jo tėvus, senelius, draugus ir gimines.

Hanso vaikystė buvo kupina meilės ir humoro tačiau taip pat neapsiejo be patyčių bei pašaipų. Dėl ilgų, šviesių, kone baltų plaukų , pratrintų, sulopytų kelnių sulaukdavo patyčių iš kitų vaikų. Nors nelabai sekėsi ir mokslai ypač lotynų kalba ir matematika. Tačiau jis turėjo didelę ir darnią šeimą. Tėvas buvo teismo rūmų tarėjas ir jo auklėjimo būdas buvo: gydyti tuo kuo buvo susirgę.

  • Lietuvių kalba Recenzija
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (405 žodžiai)
  • Lulu
  • Knygos recenzija. Hans Fallada Anuomet mūsų namuose
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygos recenzija. Hans Fallada Anuomet mūsų namuose. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-recenzija-hans-fallada-anuomet-musu-namuose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:10
×