Knygos recenzija V.Juknaitė tariamas iš tamsos pokalbiai su vaikais


Vanda juknaite tariamas is tamsos. Tariamas is tamsos recenzija. Tariamas is tamsos knyga. V juknaitė tariamas iš tamsos. Tariamas is tamsos aprasymas. Tariamas is tamsos analize. Tariamas iš tamsos vanda juknaitė. Vandos juknaites parasytos knygos. Vanda juknaitė loreta. Tariamas is tamsos problemos.

V. Juknaitės knygos „ tariamas iš tamsos / pokalbiai su vaikais“ recenzija. Ar išgirsime tai, ką mums kalba vaikai?

Taip labiau leidžiama priartėti prie vaiko, jį suprasti ir pajausti. Tokio pokalbio metu galima laisviau bendrauti. Taip vaikai lengviau atsikleidžia. Jie pasako tai, ką jaučia ir išgyvena. „ vaikai yra naivūs. Ir suaugusieji yra naivūs. Bet jie galvoja, kas jiems iš to bus, geriau ar blogiau. Suaugusieji kaip lapės. Vaikai nemąsto. Vaikai sako tiesą. “ – taip kalba šeštokė elzė. Visi kalbinti vaikai yra kitokie ir skirtingi. Jie visi gyvenime patyrė tiek, kiek daugelis suaugusiųjų negali nei įsivaizduoti ar suprasti. Tačiau visi šie vaikai mąsto ir kalba taip, lyg būtų nugyvenę gyvenimą daugiau už bet kurį iš mūsų. Jie visi spinduliuoja ryškia šviesa, gyvybe ir branda. Tuo parodydami ne savo negalias ir kančias, o mūsų, suaugusiųjų, silpnumą, gyvenimo nuvertinimą, nemokėjimą gyventi, džiaugtis vieni kitais, bendrauti vieni su kitais, būti artimais vieni kitiems. Šie vaikai – mūsų visuomenės, socialinių vertybių krizės atspindys. Gyvenimo tamsa jiems esame mes, viskuo nepatenkinti ir nusivylę suaugusieji, o ne jų ligos, negalios, problemos ir išgyvenimai. „ tie žmonės, kurie nusivilia gyvenimu, gal nepatyrę, nežinau. Bet yra tokių žmonių, kurie nusivylę gyvenimu. “ – taip kalba akla mergytė loreta. Knygoje esantis pokalbis su mažąja loreta, turbūt labiausiai atskleidžia mūsų susvetimėjusią ir žiaurią visuomenę.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (833 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jurgita
  • Knygos recenzija V.Juknaitė tariamas iš tamsos pokalbiai su vaikais
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos recenzija V.Juknaitė tariamas iš tamsos pokalbiai su vaikais. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-recenzija-vjuknaite-tariamas-is-tamsos-pokalbiai-su-vaikais.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 23:37
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo