Knygos refleksija "Tarp pilkų debesų" R Šepetys


Knygos refleksija "Tarp pilkų debesų" R Šepetys.


“Tarp pilkų debesų” autorė, Rūta Šepetys, kol kas yra parašiusi dvi knygas, kuriose plačiai atsispindi veikėjų neįtikėtina stiprybė, meilė bei nepalaužiama viltis. Autorei būdingos didelio ryžto,laisvės troškimo ir kančių aprėpiamos temos. Savo knygose ji pasakoja užburiančias istorijas, kurios užgniaužia kvapą ir pavergia širdį, atskleisdamos įstabią žmogaus dvasios prigimtį. Knygos meistriškai apimtos paslapčių, melo ir tiesos pasakojimais, primena mums, kad meilė kartais ateina iš ten, iš kur jos negali nė tikėtis, o žmogus – pats savo laimės kalvis.Tai tik įrodo koks žmogus turi būti drąsus ir stiprus, kad pasiektų savo tikslų,pasiektų savo svajones, išliptų iš kančių srauto ir būtų laimingas.Kai gyvenimas tampa neapkenčiamu ir turi gebėti išgyventi iš vienos duonos kruopelės per visą dieną arba tuščiu skrandžiu visą savaitę, žiūrėti kaip kitų žmonių kūnai išmetami negyvi,numarinti ligų,ir tavo šeima skursta,tu supranti,kad neesi vienintelis trokštantis laimės ir gyventi.Ieškai savyje stiprybės padėti kitiems,rūpiniesi žmonėmis kurių beveik nepažįsti,tačiau tai darydamas jauti,kad tavo gyvenimas įgauna prasmę.

Pirmasis Rūtos Šepetys romanas “Tarp pilkų debesų” pasakoja apie ilgą ir šiurpią kelionę į atšiaurųjį Sibirą ir kraupų gyvenimą jame.Ryškiausi knygos veikėjai yra Lina,jos draugas Andrius,Linos motina -Elena,mažasis broliukas Jonas. Skirtingi veikėjų charakteriai bei asmeninės savybės atsiskleidžia nežmoniškomis tremties gyvenimo sąlygomis.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1090 žodžiai)
  • Mokykla
  • Emilija
  • Knygos refleksija "Tarp pilkų debesų" R Šepetys
    10 - 1 balsai (-ų)
Knygos refleksija "Tarp pilkų debesų" R Šepetys. (2016 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-refleksija-tarp-pilku-debesu-r-sepetys.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 13:35
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo