Knygos skaidrės Alex Flinn Pabaisa


Alex Flinn. ,,Pabaisa’’. Apie autorę. Alex Flinn (1966 m. ), septynių romanų paaugliams autorė. Apie knygą. Kailas Kingsberis-gražuolis, kuriam svarbu tik žmogaus išvaizda. Pagrindiniai veikėjai. Kailas Kingsberis-mokyklos gražuoliukas. Įsimintina scena. Mokyklos šokiuose ragana Kendra Hilferti jį paverčia pabaisa, nes jis ją įskaudina. Knygos subjektyvus vertinimas. Knyga labai patiko, nes tai meilės istorija. Kuo man ši knyga taip patiko. Ši knyga man buvo nuostabus atradimas – pilna magijos. Į ką svarbu atkreipti dėmesį? Kailas, nors ir buvo gražuolis po pavirtimo į pabaisą yra labai netekęs pasitikėjimo savimi.

Kailas Kingsberis-gražuolis, kuriam svarbu tik žmogaus išvaizda, ta čiau jis sutinka burtininkę Kendrą Hilferti ir ji jį užburia, kad jis pavirstų pabaisa ir vienintelis išsigelbėjimas-per dvejus metus reikia surasti kokią nors merginą kuri nepaisydama bjaurios išvaizdos jį pamiltų, o jis pamiltų ją ir ji jį pabučiuotų. Kai tėvas pamato, kad jis virto pabaisa, išsiunčia į kitus namus, veda pas įvairius gudytojus, kad jam padėtų, bet niekas nepadeda. Tėvas pasamdo mokytoją Vilių ir namų šeimininkę Magdą. Jie labai stengiasi padėti, jam, bet veltui.Vienintelis kailo užsiėmimas prižiūrėti rožes, jis tam pasistatė šiltnamį ir vieną naktį išgirdo, kaip narkomanas lenda prie jo rožių, ir pasakė, kad turi šešiolikmetę dukterį, o Kailas paprašė ją atvesti. Jos vardas buvo Linda- ta pati Linda kuriai Kailas įsegė nereikalingą gėlę per mokyklos šokius. Jis pasiliko Lindą savo namuose, nes manė, kad tai vienintelis jo išsigelbėjimas. Iš pradžių jie nelabai bendravo, tačiau vėliau Linda įsimylėjo Kailą, o jis ją. Ji buvo nesvarbu kokia jo išvaizda. Kailas pagaliau suprato, kad gyvenime nėra svarbi vien išvaizda, svarbiausia tai kas yra žmogaus širdyje.

  • MS PowerPoint 202 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (540 žodžiai)
  • Mokykla
  • Simona
  • Knygos skaidrės Alex Flinn Pabaisa
    10 - 10 balsai (-ų)
Knygos skaidrės Alex Flinn Pabaisa. (2015 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-skaidres-alex-flinn-pabaisa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 00:32
×