Knygos skaidrės Haris poteris ir paslapčiu kambarys


Haris poteris ir paslapčių kambarys knyga. Haris poteris antra knyga. Haris poteris ir paslapciu kambarys knyga aprasymas.

Haris Poteris ir Paslapčių kambarys. J. K. Rowling. Manto Kurcevičiaus 1b 2015-01. Hario Poterio knygų autorė Džoana Rouling – šių dienų žinomiausia pasaulio rašytoja. Rašytoja, gimusi 1965 m. liepos 31d. Anglijoje, pasirašinėja slapyvardžiu J. J. K. Rowling – viena iš įtakingiausių moterų pasaulyje. J. K. Rowling - viena iš turtingiausių Didžiosios Britanijos moterų. Populiariausios knygos visame pasaulyje. Visi romanai apie Harį Poterį ne kartą buvo skelbti metų knygomis įvairiausiose šalyse. Kiek sumokėtumėte Jūs už pirmąjį egzempliorių? Pirmoji knyga pavadinimu. „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ –. Tai antroji knyga. Knygos tema. Tai stebuklinga istorija, kurioje kalbama apie gėrio ir blogio kovą. Pagrindiniai veikėjai. Pasakysi tadai ju vardus Ronis Vizlis Haris Poteris Hermiona Įkyrėlė. Haris Poteris. Haris Poteris – Ronio Vizlio ir Hermionos Įkyrėlės geriausias draugas Hogvartso mokykloje. Ronis Vizlis. Ronis Vizlis – Hario Poterio ir Hermionos Įkyrėlės geriausias draugas Hogvartso mokykloje. Hermiona Įkyrėlė – Hario Poterio ir Ronio Vizlio geriausia draugė Hogvartso mokykloje. „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ –. knyga, mėgstantiems nuotykius. Hogvartse knygos herojų laukia nauji pavojai ir painios mįslės kažkas atidarė Paslapčių kambarį. Knygą įtrauks į paslaptingą Hario Poterio pasaulį. Tik perskaitę knygą. Dar kelios įdomybės apie. Harį Poterį. Hermionos Įkyrėlės vardas turėjo būtų Hermiona Prielipa. Expelliarmus Apibūdinimas nuginkluoja priešininką. Perskaitę knygą galėsite tapti tikrais burtininkais. Ačiū už dėmesi.

Hario Poterio knygų autorė Džoana Rouling – šių dienų žinomiausia pasaulio rašytoja.

J. K. Rowling – viena iš įtakingiausių moterų pasaulyje.

J. K. Rowling - viena iš turtingiausių Didžiosios Britanijos moterų, kuri savarankiškai iš knygų sugebėjo uždirbti daugiau kaip 6 mlrd. dolerių. „Forbes“ žurnalo sudarytame pačių įtakingiausių pasaulio moterų sąraše 2013 m. autorė užimė 78 vietą.

Štai matote autorės parašą ir jos visas knygos dalis (T).

„Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ – knyga, pilna netikėtumų bei sužadinanti kiekvieno paauglio vaizduotę.

Tai antroji knyga apie daugelio pamėgtą ir gerai pasaulyje žinomą herojų Harį Poterį bei jo įspūdingus nuotykius. Perskaitę šią knygą, jūs sužinosite, kodėl Hariui buvo liūdnos atostogos pas nedorėlius Durslius, kodėl jam globėjai neleido vykti į mokyklą ir kas jam pagelbėjo sugrįžti į Hogvarstą.

Haris Poteris – Ronio Vizlio ir Hermionos Įkyrėlės geriausias draugas Hogvartso mokykloje. Pagrindinis šios knygos veikėjas turi nepaprastų sugebėjimų, geba kalbėti su gyvatėmis, yra drąsus, narsus, draugiškas bei, žinoma, mandagus.

Ronis Vizlis – Hario Poterio ir Hermionos Įkyrėlės geriausias draugas Hogvartso mokykloje, nelabai gabus burtininkas, kuriam nesisekė ištarti teisingai burtažodžius. Tiesa, Haris jam labai padėdavo ištikus nelaimei, užstodavo prieš vyresnius burtininkus, kurie Ronį skriaudė, erzino ir pravardžiavo.

Tik perskaitę knygą suprasite, kas slypėjo Paslapčių kambaryje, kas išdrįso jį atverti bei ar pavyko Hariui Poteriui išgelbėti mokyklą nuo pražūties.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2407 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (650 žodžiai)
  • Mantas
  • Knygos skaidrės Haris poteris ir paslapčiu kambarys
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygos skaidrės Haris poteris ir paslapčiu kambarys. (2015 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-skaidres-haris-poteris-ir-paslapciu-kambarys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:48
×