Knygos ''Tiltas į Terabitiją'' pristatymas


Katherine Peterson. „Tiltas į Terabitiją“. Katherine Peterson gimė 1932 spalio 31 d. Autorė. Pagrindinis knygos veikėjas. Jis tik dešimtmetis berniukas. Džesas Aronsas. Į mokyklą atėjusi naujokė. Taip pat dešimtmetė, mergaitė turinti visokiausių gabumų. Leslė Berk. Mei Belė Džios Ana Brenda Elė Džeso tėvai Leslės tėvai Dženisė Eiveri. Kiti veikėjai. Terabitija, tai paslaptingiausia vieta Žemėje. Kas yra Terabitija? Leslė ir Džesas po šiek tiek pasispyriojimų susibendrauja ir tampa artimiausiais draugais. Siužetas. Tačiau romanas nesibaigia. Knygos tema. Pagrindinė mintis. Mano nuomonė apie knygą.

Katherine Peterson gimė 1932 spalio 31 d. Kinijoje, amerikiečių misionierių šeimoje. Baigusi anglų kalbos ir literatūros studijas, mokytojavo, dirbo misioniere Japonijoje. Užaugino keturis vaikus, kurie padėjo jai pažinti vaiko ir paauglio psichologiją, jų tarpusavio santykius. K. Peterson yra daugelio prestižinių premijų laimėtoja.

Pagrindinis knygos veikėjas. Jis tik dešimtmetis berniukas, kuris troško laimėti bėgimo varžybas, jis norėjo, kad jo sesutė galėtų didžiuotis juo. Džesas neturėjo draugų (iki tada kai susipažino su Lesle), bet turėjo barniukams nalabai priimtiną pomėgį – piešimą.

Į mokyklą atėjusi naujokė. Taip pat dešimtmetė, mergaitė turinti visokiausių gabumų, vienas iš jų – laki vaizduotė. Leslė draugų taip pat neturėjo, tačiau buvo geriausia bėgikė laimėjusi varžybas, kuriose dalyvavo tik berniukai.

  • MS PowerPoint 1036 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (290 žodžiai)
  • Mokykla
  • B
  • Knygos ''Tiltas į Terabitiją'' pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos ''Tiltas į Terabitiją'' pristatymas. (2016 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-tiltas-i-terabitija-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 02:49
×