Knygos „Trys Draugai“ pristatymas


Trys draugai. Erich Maria Remarque. Amžiaus vokiečių. Klausimai. Kokioje šeimoje augo E. M. Remarkas? Kokį romaną jis užbaigė 1920 metais. Remarkas parašė. Žymiausios knygos. Kelios rašytojo mintys. Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų. Tai yra romanas apie tvirtą draugystę ir tragišką meilę. Pagrindinis klausimas. Kodėl reikia vertinti trumpas akimirkas? Taip pat svarbų vaidmenį kūrinyje atliko moteris vardu- Patricija Holman. Pagrindinė mintis. Aš manau, kad autorius šiuo kūriniu nori žmonėms atverti akis. Pagrindine tema. Tai knyga apie laikotarpį po karo ir būtent to laikotarpio išgyvenimai. Man patiko. Man ši knyga patiko, nes ji nesibaigia laimingai. Kokie pagrindinių veikėjų vardai buvo šiame romane.


Kokioje šeimoje augo E. M. Remarkas? 2. Kokį romaną jis užbaigė 1920 metais? 3. Kas įvyko 1938 metais? 4. Kur apsigyveno E. M. Remarkas po 1938 metais įvykusio įvykio? 5. Kokios tautybės pavarde jis pasivadino?

Aš manau, kad autorius šiuo kūriniu nori žmonėms atverti akis, kad mes suvoktume, kas gyvenime yra svarbiausia. Kad meilė ir draugystė yra svarbiausi jausmai būti laimingam.

Tai knyga apie laikotarpį po karo ir būtent to laikotarpio išgyvenimai. Knyga apie stiprią draugystę. Apie svarbius prisiminimus.

Kokie pagrindinių veikėjų vardai buvo šiame romane? 2. Tarp ko įsiplieskė meilė šiame kūrinyje? 3. Apie ką šis kūrinys? 4. Kokius pagrindinius tris bruožus atsimenate? 5. Kam labiau skirta ši knyga?

  • MS PowerPoint 827 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (512 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vidmantė
  • Knygos „Trys Draugai“ pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos „Trys Draugai“ pristatymas. (2019 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-trys-draugai-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 14:42
×
105 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo