Knygos V. Frankl žmogus ieško prasmės refleksija


Knygos Frankl žmogus ieško prasmės refleksija.


Šiuoliakiniam jaunimui, ar net galima iš dalies teigti šiuolinei visuomenei sunku skirti akimirką knygos paskaitymui. Visi bėga, skuba, knyga lieka dulkėti lentynoje iki tam tikro momento. Kalbama tiesiog apie knygą, bet jeigu paminėti tai, kad knyga apie psichologą ar koncentracijos stovyklą? Sunku įsivaizduoti, kiek žmonių leistų laisvalaikį skaitant būtent tokias istorijas. Bent jau paklausus aplinkinių nuomonės, tai atrodo, kaip visiškai, nereikšmingas skaitalas. Bet labai svarbu, kam žmogus pasirįžta, kam ne, ko žmogus tikisi iš knygos. Sakoma visada būna pirmas kartas, todėl pakeisti knygos žanrą ir pasisemti daugiau suvokimo, ne tik apie tai kas dedasi aplinkui, bet ir apie tai kas kadaise vyko toje pačioje žemėje puikus pasirinkimas. Ypač jeigu gali daugiau sužinoti apie patį žmogų, jo mąstymą ir egzistenciją.

Pirmasis įspūdis skaitant knygą, kad tai nebus eilinis pasakojimas apie karo laikus, koncentracijos stovyklas, tai kitas požiūris į gyvenimą, kitas požiūris į situaciją. Net knygos skaitymo laikas neprailgsta, viskas suprantama aiškiai, aprašyta sklandžiai, paaiškinta taip, kad suprastų eilinis žmogus. Knyga dažnai verčianti susimąstyti, apgalvoti įvairias situacijas, kuriose gal buvo įmanoma pasielgti kitaip (neįvardinant tokių žiaurių atvejų, kaip stovykloje, kurioje buvo autorius), kalbant apie dabartines problemas. Knyga kelianti susidomėjimą, ne tik psichologija ar žmogaus mąstymo galia, bet netgi ir istorija.

  • Psichologija Refleksija
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1038 žodžiai)
  • Raminta
  • Knygos V. Frankl žmogus ieško prasmės refleksija
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos V. Frankl žmogus ieško prasmės refleksija. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-v-frankl-zmogus-iesko-prasmes-refleksija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:56
×