Knygos vaidmuo jauno žmogaus gyvenime


Knygos vaidmuo jaunimo gyvenime. Koks knygos vaidmuo žmogaus gyvenime. Knyga zmogaus gyvenime. Knygos reiksme jaunam zmogui. Knygų vaidmuo gyvenime. Kas yra knyga jaunam zmogui. Jauno zmogaus ieskojimo kelias i literatura. Andrius poteme s mamontovas knygu skaitymas. Knygos vaidmuo zmogaus gyvenime. Kulturos vaidmuo vaiku gyvenime.

Knygos vaidmuo jauno žmogaus gyvenime.

Šiuolaikiniame pasaulyje žodžiai vaikas ir knyga nėra patys suderinamiausi viename sakinyje. Nebent tarp jų įsiterpia veiksmažodis neskaito. Vaikai knygas skaito labai retai arba neskaito iš vis ir tik labai maža dalis knygą atsiverčia savo noru. Deja, knygos numetimas šalin tikrai nepadeda vaiko vystimuisi ir ačiū tiems mokytojams bei tėvams, kurie verčia savo mokinius/vaikus skaityti.

Didžiausią santykį su knyga palaiko ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokiniai. Jiems knygas skaito tėvai, darželio auklėtojai. Alberto zalatoriaus teigimu vaikas, kuriam lankant darželį nieks neskaito yra atbukinamas nuo vaikystės ir praranda didelę dalį supratimo. Juk vaikas knygose atranda atsakymus į, mums atrodytų, kvailus, tačiau jam svarbius klausimus. Tokius kaip „kas aš? “ „iš kur aš atsiradau? “ „kas yra medis ar paukštis? “, o tai jam yra labai svarbu. Geriausia – kai vaikas dar darželyje išmoksta skaityti pats. Tuomet jo noras būna kur kas didesnis, nes jis turi tam daugiau laiko.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (472 žodžiai)
  • Mokykla
  • Beata
  • Knygos vaidmuo jauno žmogaus gyvenime
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos vaidmuo jauno žmogaus gyvenime. (2012 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-vaidmuo-jauno-zmogaus-gyvenime.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:55
×