Knygos vaidmuo jūsų gyvenime


Susipažinimas su knyga. Kompiuterinės technologijos. Knyga mano gyvenime. Žymių žmonių mintys. Knygos nauda. Apibendrinimas.

Koks stulbinantis daiktas yra knyga. Tai plokščias objektas pagamintas iš medžio su lanksčiomis dalimis ant kurių išspausdintos juodos raidelės. Tik vienas žvilgsnis ir jūs jau mintyse kito asmens, gal būt kažkieno mirusio prieš tūkstančius metų. Autorius tyliai ir aiškiai kalba jūsų galvoje. Rašymas turbūt vienas geriausių žmogaus išradimų apimantis kartu du žmones iš skirtingų šalių, socialinių sluoksnių ar net epochų.

Klausimas tik ar ta stebuklinga knyga išliks? Šiomis dienomis visur skubančiame pasaulyje vis labiau populiarėja kompiuterinės technologijos, daugumą knygų galime skaityti internete ar net gi tam skirtame kompiuteriniame įrenginyje. Įdomiausia, kad knygos ir technologijos susikerta tarpusavyje, nes tai kuo mes naudojamės šiandiena, prieš daugelį metų buvo aprašyta knygose, tik visa tai buvo laikoma fantazija.

Knyga mano gyvenime užima itin svarbią vieta. Neiškeisčiau jos i nieką kitą. Kai tik paimu ją i rankas jaučiu lyg šilumą pereinančia į mane, ko niekada nesu pajautusi kai paimu kompiuterini prietaisą. Kiekviena knyga turi savo istoriją, savo kvapą ir dalį meilės, kuri įkvėpė rašytoją ją sukurti. Kiekviena knyga yra skirtinga. Virtualios knygos tai tėra prietaisas sukurtas žmogaus ir padaugintas gamykloje, jame nėra meilės.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (883 žodžiai)
  • Kolegija
  • Menulike
  • Knygos vaidmuo jūsų gyvenime
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos vaidmuo jūsų gyvenime. (2015 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-vaidmuo-jusu-gyvenime.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:51
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo