Knygos Verslo ir moteriškumo principas pristatymas


Verslas ir moteriškumo principas. Tikslas. Svarbiausia šios knygos tikslas yra atskleisti moteriškumo savybes. Knygos autorė –. Trumpai apie knygą. Carol R. Frenier parašė šią knygą 2009m. Skaitydama neseniai išleistą įtakingos verslininkės Carol R. Periferinis suvokimas. Pasitelkus periferinį suvokimą. Akimirkos esybė. Kaip jau minėjome, vyrų vaidmuo versle yra jį plėsti. Gyvenimo ciklų supratimas. Didžiausia vyriškos energijos motyvacija yra gilus įsitikinimas. Taigi Carol R. Frenier "Verslas ir moteriškumo principas"Labai gera knyga apie tai. Ačiū už dėmėsį.


Svarbiausia šios knygos tikslas yra atskleisti moteriškumo savybes,tikintis, kad jos padės įveikti gyvenimo iššūkius. Sukurti puikią atmosferą visai šeimai.

Carol R. Frenier parašė šią knygą 2009m., kuri kelia naujus klausimus apie moteris ir jų gyvenimo ciklų sampratą, apie moteris, turinčias gilų bendruomeniškumo jausmą, gebančias derinti moteriškumą ir verslą. Autorė visa tai pateikia per savo patirtį. Iškelti knygoje klausimai ir apie pokyčių laikotarpiu moteriško vadovavimo aktualumą, apie tai, kas vyksta pasaulyje, kokių pokyčių reikia gyvenime ir kokių veiksmų turi imtis visuomenė, kad savi poreikiai ir tikslai būtų suderinti su visuotiniais. Įvertinti knygoje pateiktus faktus bandyta atliekant kokybinį tyrimą.

  • MS PowerPoint 650 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (371 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Aukse
  • Knygos Verslo ir moteriškumo principas pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygos Verslo ir moteriškumo principas pristatymas . (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-verslo-ir-moteriskumo-principas-pristatymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 08:58
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!