Knygos viršelio analizė


Knygos viršelio analizė. Bendra informacija apie knygą. Vizualinio apipavidalinimo elementai ir kompozicija. Pasirinktos knygos modulinio tinklelio analizė. Skelbimas.


Šios knygos pavadinimas yra „The secret world of oil“, knygos autorius yra Ken Silverstein. Šio literatūros kūrinio žanras yra dokumentika. Tai dokumentinis, paremtas tikrais faktais, analizėm, kelionėmis kūrinys apie slaptą naftos pasaulį.

Nafta yra šiuolaikinės civilizacijos gyvybiškai svarbus elementas. Apie naftos pramone išties daug domimasi ir tiriama, tačiau beveik niekas neatsižvelgta į mažai žinomus simbolius, kurie yra svarbūs pramonės šaknų fiksažams ir naftos prekybininkams, lobistams ir agentams, gangsteriams ir diktatoriams, siejamiems su konkuruojančiomis vyriausybėmis ir tarptautinėmis korporacijomis. Beveik kiekvienas naftos gamybos proceso etapas, nuo atradimo iki vartojimo, yra išplautas slaptomis jungtimis, korupcija ir smurtu, net jei tai mažai matoma visuomenei. Energetikos pramonė, cituodama tik vieną priemonę, pažeidžia JAV užsienio korupcijos įstatymą dažniau nei bet kuris kitas ekonomikos sektorius. Ši knyga numato papasakoti istoriją apie paslėptą naftos pasaulį.

Remiantis kelionėmis į Niujorką, Houstoną, Naująjį Orleaną, Paryžių, Ženevą ir Pnompenį, "The Secret World of Oil" portretai yra įsikurę tarp Luizianos naftininkų ir jų politinių vadovų; garbingas Londono fiksatorius ir naftos diktatoriaus "Playboy" sūnus, kuris prieš eidamas į Los Andželo vakarėlį galėjo pasirinkti iš daugiau nei trisdešimt prabangių automobilių.

  • Microsoft Word 1543 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (692 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Knygos viršelio analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos viršelio analizė. (2018 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-virselio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 17:23
×