Knygrišyklinės medžiagos


Knygrišyklinis. Narkotikai folgoj kas tai. Paskirtis ir vaizdas brošiūrinių-knygrišyklinių medžiagų..

Brošiūrinės-knygrišyklinės medžiagos. Paskirtis ir vaizdas brošiūrinių-knygrišyklinių medžiagų. Knygrišyklinis kartonas. Viršelinis popierius ir dengenčiosios medžiagos. Klijuojančiosios medžiagos.

Dėl įgyvendinimo brošiūrinių-knygrišyklinių procesų- siuvimo, klijavimo, forzacevų gaminimo, viršelių, knygrišyklinių viršelių, ir taip toliau, naudojamos skirtingos medžiagos, kurios paprastai yra vadinamos knygrišyklinėm. Šitos medžiagos įeina į sudėtį pagamintų daiktų ir daugumoje nustato jų apiforminimą, eksploatavimo, ekonomiškumo ir kitus kriterijus. Brošiūrinėms-knygrišyklinėms medžiagoms turi įtklijuojančios medžiagos, naudojamos skirtingoms klijavimo operacijoms, tame tarpe ir dėl blokų suklijavimo.

Medžiagos, suteikiančios pagrindinį gaminio vaizdą (dengenčios medžiagos, kartonas, folga ir viršeliams skirtas popierius), pasirenkamigaminamųjų dėl pagaminimo rankraščių poligrafinėms mašinoms. Reikiama dalis medžiagų tiražui konkrečiam pagaminti remiasi nusistovėjusiais normatyvais priklausomai nuo gaminamo gaminio konstrukcijos, jo formato ir apimties (storis bloko milimetrais), ir taipogi tiražo. Kitos medžiagos pasirenkomos poligrafinėse įmonėse atsižvelgiant į gaminio projektavimą ir turimas terchnologijas gaminių gaminimui.

čia išdėstyti pagrindiniai duomenys apie svarbiakartonas skiriasi nuo popieriaus didesniu savo storiu (0,5-3,0 milimetro) ir savo mase vienam kvadratiniui metrui (250-1700 gramų ir daugiau), ir taipogi kaikuriais laipsniais sudėties ir audinio.

Kartono gaminimui principas yra analogiškas popieriaus gamybai. Bet liejyba kartono yra vykdoma su specialiomis kartono gaminimo mašinomis. Todėl storą kartoną lieja lapais, o ploną kartoną- kaip nesibaigiantį pluoštą, susuka į rulonus.

Knygrišyklinis kartonas yra leidžiamas trijų tipų, besiskiriančių techninėmis savybėmis (storiu ir skirtinga paviršiaus išvaizda, mase vienam kvadratiniam metrui, skirtinga chemine sudėtimi, fizikinėmis savybėmis). Kartonas, kurio markė yra a (stioris 1,25-3,0 mm. ), kalibruotas, ir yra specialiai skirtas gaminti sunkiuosius knygrišyklinius viršelius.

Kartonas, kurio markė yra b (storis 0,5-3,0 mm) pasižymintis kai kuriomis išskirtinėmis savybėmis naudojamas įvairiems knygrišykliniams darbams. Kartonas markės b (storis 0,4-1,2 mm. ) susidedantis iš trijų specialiųjų sluoksnių, išleidžiamas įvairių spalvų. Jis pasižymi labai geromis mechaninėmis savybėmis ir yra naudojamas daugumoje paprastų viršelių gamyboje. Tokių viršelių gaminimui taipogi yra naudojamas praklijuotas tankus (storis 0,35-1,2 mm. ) kartonas,kuris dar yra vadinamas presšpina.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1750 žodžiai)
  • Raminta
  • Knygrišyklinės medžiagos
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygrišyklinės medžiagos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygrisyklines-medziagos.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 04:31
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo