Knygų apie mirtį ir psichoterapiją analizė


Knyga apie mirti ir mirima. Psichoterapija knyga ištrauka.

Įvadas. Irvin D. Yalom „Terapijos dovana“. Irvin D. Yalom „Gydymas Šopenhaueriu“. Elisabeth Kübler-Ross „Apie mirtį ir mirimą“. Literatūra.

Šiame darbe bus analizuojami trys literatūros kūriniai- Irvin D.Yalom‘o „Terapijos dovana“ ir „Gydymas Šopenhaueriu“ bei Elisabeth Kübler-Ross „Apie mirtį ir mirimą“, kurie, mano manymu, turi ne tik literatūrinę, bet ir svarią mokomąją vertę. Ypač daug naudos iš šių kūrinių gali pasisemti psichologai bei psichoterapeutai arba artimų jiems profesijų atstovai. Bet kokiu atveju šios knygos praturtintų kiekvieną, kam nesvetimos egzistencinės, filosofinės temos, kas domisi ir ieško atsakymų į amžinus gyvenimo prasmės, mirties, vienatvės, santykio su savimi bei aplinka klausimus. Išgyvenantiems netektis ir prisilietusiems prie bauginančios mirties paslapties skaitytojams Elisabeth Kübler-Ross knygos skaitymas gali būti tikras terapinis, gydantis išgyvenimas, o I.D.Yalomo kūriniai - turėjusiems ar turintiems psichoterapinės patirties – dar gilesnis šios patirties suvokimas ir žmogiškos prigimties sudėtingumo įsisąmoninimas.

Darbo tikslas - įsigilnti į garsių, didelį darbą savo srityje atlikusių profesionalų perduodamą patirtį ir ją analizuojant labiau suvokti kūrinių vertę bei poveikį mano pačios, kaip šios srities specialistės, tapsmui.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (3065 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vita
  • Knygų apie mirtį ir psichoterapiją analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygų apie mirtį ir psichoterapiją analizė. (2014 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-apie-mirti-ir-psichoterapija-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 22:41
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo