Knygų aprašymai Dabar bučiuok mane, Nokautuoti mano torpedų, Ar prisimeni pirmąjį kartą


Lietuvių skaidrės. Užklasinis skaitymas. Autorė Christian Bieniek. Dabar bučiuok mane! Ši knyga dienoraščio pavidalo. Autorė Louise Rennison 156 puslapiai Pagrindiniai veikėjai Džordžija Nikolson Džesė Robis (SD) Meilutis. Nokautuoti mano torpedų. Ši knyga taip pat dienoraštis. Jis priklauso paauglei merginai. Autorė Jenny Colagan 338 puslapių Pagrindiniai veikėjai Flora Tešė Oliveris (Olis) Klelandas (Džonas). Ar prisimeni pirmąjį kartą? Flora ir Tešė- geriausios draugės nuo mokyklos laikų. Autorius Vytautas Račickas 180 puslapių Pagrindiniai veikėjai Deivė Tauraitė Žilvinas Bauba Valentinas Živilė. Nebaigtas dienoraštis. Tai knyga apie. Vienas gražiausių eilėraščių. Einu mišku. Sustoju ir dairaus. Tarp krūmų lyg ugnelė švyti. Paskutinis eilėraštis. Prašau, nekaltinkit manęs Ir nieko nieko nesakykit Dėl to.


Autorė: Christian Bieniek 192 puslapiai Pagrindiniai veikėjai: Akselis (Deo) Gvidas Kūdikiaveidė (Melanija) Nadia Dženiferė Zilkė.

Ši knyga dienoraščio pavidalo. Jį rašo paauglys, vardu Akselis. Vaikinui greit sueis 16 metų, bet jis bijo, jog nesulauks, nes turi problemų su širdimi. Jis ne kartą lankėsi pas daktarus, tačiau jie nieko neaptiko. Daktaras mano, kad Deo viską tik išsigalvojo. Didžiausias jo dabartinis tikslas: pabučiuoti panelę. Vos paauglys pamato panelę, jo širdis pradeda labai smarkiai daužytis.

Ši knyga taip pat dienoraštis. Jis priklauso paauglei merginai, vardu Džordžija. Viskas prasideda kelione į Škotiją. Ten ji susitinka su savo pusbroliu, kuris „nevaldo savo rankų“ ir pasitaikius progai vis bando „pagriebti“. Džordžija ir Robis yra pora. Kadangi SD yra kylanti grupės žvaigždė, jį įsimylėjusios beveik visos grupę žinančios panelės. Džordžijai tai kainuoja daug nervų ir kantrybės, bet pasirodo, jog neištikima buvo ji, o ne Robis.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Julija
  • 11 puslapių (383 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 3015 KB
  • Knygų aprašymai Dabar bučiuok mane, Nokautuoti mano torpedų, Ar prisimeni pirmąjį kartą
    10 - 10 balsai (-ų)
Knygų aprašymai Dabar bučiuok mane, Nokautuoti mano torpedų, Ar prisimeni pirmąjį kartą. (2016 m. Sausio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/knygu-aprasymai-dabar-buciuok-mane-nokautuoti-mano-torpedu-ar-prisimeni-pirmaji-karta.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:48