Knygų aprašymai skaidrės


Stephenie Meyer “Saulėlydis”. Šiek tiek apie rašytoją. Apie knygas. Pagrindiniai veikėjai. Kelios Stephanie Meyer citatos. Kodėl knyga patiko? Labiausiai įsiminęs įvykis. Dar vienas patikęs įvykis. Labiausiai patikęs veikėjas. Labiausiai patikusi frazė. Rekomendacija. Stephanie Meyer “Jaunatis”. Kodėl knyga patiko? Labiausiai įsiminęs įvykis. Kodėl šis įvykis įsiminė labiausiai? Labiausiai patikęs veikėjas. Keli faktai, apie labiausiai patikusį veikėją – Džeikobą. Labiausiai patiko, nes kai Belai buvo sunku. Labiausiai patikusi frazė. Rekomendacija. Knyga pristatymui. Stephanie Meyer “Brėkštanti aušra”. Šiek tiek apie rašytoją. Kelios Stephanie Meyer citatos. Apie knygas. Kodėl knyga patiko? Labiausiai įsiminęs įvykis. Pagrindiniai veikėjai. Konfliktai vyko tarp. Labiausiai patikęs veikėjas. Labiausiai patikusi frazė. Rekomendacija.

Gimė: 1973 gruodžio 24-tą dieną Tautybė: Amerikietė. Stephanie mokėsi Brigham Young universitete ir gavo bakalauro laipsnį anglų kalba. Ji gyvena su vyru ir trimis sūnūmis, Phoenix, Arizonoje. Po savo pirmojo romano išleidimo ji buvo paskelbta kaip daugiausiai žadanti nauja rašytoja. Saulėlydžio saga buvo išversta į 37 kalbas.

Teigiami: Džeikobas su šeima Bela su šeima Edvardas su šeima Neigiami: Viktorija Džeimsas Lorenas.

Skaitydamas patiri labai daug kraują stingdančių nuotykių; Knyga taip “įtraukia” skaitytoją, jog negali nustoti skaityti ir padėti knygos į šalį, bei gryžti prie įprasto gyvenimo; Skaitant šią knygą lyg ir vėl nusikeli į vaikystės pasakų pasaulį, pilną blogų ir gerų veikėjų, tik šioje knygoje pabaisos daug baisesnės nei įprastose pasakose; Kad ir kaip būtu naivu, ši knyga bent trumpam priverčia patikėti vienintele ir tikra, nenugalima meile; Skaitant šią knyga gali pats mintimis nusikelti į lietingą Forkso miestelį pilną neatskleidžiamų paslapčių ir mitinių būtybių.

Labiausiai įsiminė įvykis, kai Bela (pagr. knygos veikėja) nusprendusi susipažinti su Edvardo (vienas iš pagr. knygos veikėjų) šeima apsilankė pas jį namuose ir pamatė labai keistą dalyką. Ant sienos kabėjo “paveikslas” kuriame buvo laikomos Absolventų (mokyklos baigimo) kepurės. Kadangi jie yra vampyrai, jie nesensta ir labai daug kartų baigė mokyklą skirtinguose miestuose. Bela tai pamačiusi labai nustebo, o Edvardas pasakė kad tai tik pokštas, nors buvo priešingai.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 13274 KB
  • 2014 m.
  • 50 puslapių (1316 žodžiai)
  • Diana
  • Knygų aprašymai skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygų aprašymai skaidrės. (2014 m. Rugsėjo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-aprasymai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:03
×