Knygų atsiskaitymas Thomas Harris - Avinėlių tylėjimas


Knygų pristatymas. Knygos autorius. Thomas Harris –. Kitos šio autoriaus knygos. Knyga. Pavadinimas Avinėlių tylėjimas Išleidimo metai originalas buvo išleistas 1988 metais. Anotacija. Avinėlių tylėjimas neabejotinai yra vienas iš dešimties pačių garsiausių ir šiurpiausių visų laikų detektyvų. Tema ir pagrindinė mintis. Tema apie jauną. Veikėjai. Klarisė Starling –. Citatos. „Galbūt jums pavyks įminti jo mįslę. Skaitytojų atsiliepimai. „Puikus detektyvas, įtemptas siužetas su siaubo elementais. Mano rekomendacija. Ši knyga man labai patiko ir yra tikriausiai viena iš geriausių skaitytų knygų. AČIŪ ŪŽ DĖMESĮ!!!


Thomas Harris – jis gimė 1940 metais, balandžio 11 dieną, yra amerikiečių rašytojas, kuris geriausiai žinomas dėl savo sukurto knygos personažo Hanibalo Lekterio.

Tema: apie jauną FTB agentę, kuri žutbūt sieka surasti serijinį žudiką ir išgelbėti jo kankinamą auką. Pagrindinė mintis: tavo pastangos gali išgelbėti kažkam gyvybę. Problemos: kas jei nespėsiu?

Klarisė Starling – tai protinga, jauna, veikli, užsispyrusi FTB agentė. Hanibalas Lekteris – tai protingas, gudrus, žiaurus nusikaltelis. Džekas Krafordas – tai senstelėjas FTB agentas, protingas, ramus, melancholiškas. Džeimas Gumbas ‚“Bizonas Bilas“ – tai maždaug 35 metų amžiaus vyras, manantis, kad nori būti moterimi. Jis grobė moteris ir joms dirdavo odą, kad galėtų pasisiūti moters „kostiumą“.

Ši knyga man labai patiko ir yra tikriausiai viena iš geriausių skaitytų knygų. Siūlyčiau paskaityti detektyvų megėjams, tikrai nenusivilsite.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1204 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (364 žodžiai)
  • Dolcepetra
  • Knygų atsiskaitymas Thomas Harris - Avinėlių tylėjimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygų atsiskaitymas Thomas Harris - Avinėlių tylėjimas. (2016 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-atsiskaitymas-thomas-harris-avineliu-tylejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:56
×