Knygų Baronas Miunhauzenas, Kintas, Karo žirgas aprašymas


Gotfrydas augustas biurgeris. Baronas miunhauzenas. Vytautė žilinskaitė. Kintas. Maiklas morpurgas. Karo žirgas.


Baronas Miunhauzenas-pagrindinis šios knygos veikėjas. Jis yra labai ryžtingas, linksmas ir kūribingas. Jis patyrė labai daug nuotykių ir visus juos aprasė šioje knygoje. Man šis veikėjas patiko labiausiai.

Baronas Totas- knygoje jis dalyvavo tik viename įvykyje. Jis buvo labai drąsus. Jis paleido labai didelę partanką, kai tuo metu visi labai bijojo.

Pagridinė mintis(idėja)- kartais žmogaus pasakotos istorijos būna melas, todėl nereikia apsigauti.

Rekomenduoju šią knygą skaityti tiems, kas mėgsta nuotykių pilnas knygas. Man ši knyga labai patiko.

Kintas-neatsakingas, melagis ir užsispyręs miesto vaikas. Jis turėjo „ledinę“ širdį, kol nesutiko Gilės.

Silvestrėlis-nuoširdus,atviras, rūpestingas ir jautrus. Jis yra pagrindinio veikėjo-Kinto draugas. Man jis labiausiai patiko.

Knygos tema- Kinto iškraustymas i kaimą ir kaip jis nori iš ten išvažiuoti. Jis prisigalvoja visokių melavimų ir paskui į tai įtraukia dar ir Silvestrėlį.

Pagrindinė mintis(idėja)-nemeluok, nes viskas gali apsiversti kojomis ir atsitikti ne taip kip norėjai. Melas-ne išeitis.

Albertas-keturiolikos metų berniukas, kuris buvo Džojaus šeimininkas. Džojų nusipirko Alberto tėtis, bet jis nesirūpindavo žirgu, taigi didžiausia atsakomybė teko Albertui.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (400 žodžiai)
  • Mokykla
  • Meda
  • Knygų Baronas Miunhauzenas, Kintas, Karo žirgas aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Knygų Baronas Miunhauzenas, Kintas, Karo žirgas aprašymas . (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-baronas-miunhauzenas-kintas-karo-zirgas-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 02:54
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo