Knygų dešimtukas


Romeo ir dziuljeta rasinys. Romeo ir džiuljeta rasiniai. Mano pirmoji knyga rasinys. Romeo ir džiuljeta knygos aprasymas. Romeo ir dzuljeta rasinys. Knygos romeo ir dziuljeta aprasymas. Rasinys apie romeo ir dziuljeta. Rasinys apie romeo ir džuljeta. Rasinelis mano pirmoji knyga. Romeo ir dzuljeta knygos aprasymas.

Literaturos rašinys apie mėgstamiausių knygų dešimtuka. Aš mėgstu skaityti, labiausiai man patinka fantastinės, nuotykių knygos, taip pat patinka tikros, šiurpios istorijos, sukrečiančios ir įtraukiančios. Mano knygų dešimtukas įvairus. Skaitau tokias knygas, kokių kiti net į rankas neimtų. Taip pat skaitau ir privalomąją literatūrą, bet ne visą. Manau, jeigu tau nepatinka ta knyga, tavęs ji nedomina tai kaip galima ją skaityti, juk jos ne tik nesuprasi, bet ir neprisiminsi. Tačiau yra knygų, kurios tiesiog prikausto dėmesį iki pat pabaigos. Mano knygų dešimtukas sudarytas pagal tai: kokį įspūdį man jos paliko ir kokią vieta užima mano gyvenime.

Aš mėgstu skaityti, labiausiai man patinka fantastinės, nuotykių knygos, taip pat patinka tikros, šiurpios istorijos, sukrečiančios ir įtraukiančios. Mano knygų dešimtukas įvairus.

Pirmoji knyga, kurią perskaičiau, buvo viljamo šekspyro romeo ir džiuljeta . Ji paliko man neišdildomą įspūdį. Manau visi žinote šią dramą, todėl plačiau nepasakosiu, tik pasakysiu, kodėl būtent ši knyga yra tokia svarbi. Aš labai mėgstu žiūrėti filmus, kai pamačiau filmą romeo ir džiuljeta (kurį režisavo baz lhurmann), užsimaniau perskaityti knygą, kuri buvo lemtinga. Nuo jos prasidėjo mano kelionė po knygų pasaulį.

Po romeo ir džiuljetos skaičiau daug įdomių knygų ir antroji knyga, kuri įstrigo mano atmintyje, tai darreno shano monstrų cirkas bei antroji dalis vampyro padėjėjas . Esu svajoklė, bet ne eilinė, svajoju apie nuotykius, o mano svajonėse egzistuoja vampyrai. Šie mitiniai padarai, galima sakyti, užvaldė mane, dėl šios priežasties darreno shano saga apie vampyrus mane taip sužavėjo. Ten pasakojama apie paauglio tapimą vampyro padėjėju, apie jo nuotykius ir žinoma neįtikėtinas galias.

Apie mitinius padarus – drakonus ir apie magiškas galias pasakoja ir christopher paolini knygose eragonas ir antroje dalyje vyriausiasis . Tai istorija apie jauną vaikinuką eragoną, kuris slėnyje rado drakono kiaušinį. Drakoniukui išsiritus prasidėjo jo nuotykiai, nes jam reikėjo ne tik pačiam likti gyvam, apsaugoti savo drakoną, bet ir išgelbėti visą šalį – alageziją. Eragono nuotykiai , kovos už gėrį ir išlikimą bei už mylimus žmones, prikausto dėmesį nuo pat pirmųjų puslapių.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (886 žodžiai)
  • Mokykla
  • Birute
  • Knygų dešimtukas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygų dešimtukas. (2011 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-desimtukas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:26
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo