Knygų penketukas


Pristatykite knygu penketuka. Referatas sudarykite knygų paugliams 5 ir pagrįskite savo pasirinkimą. Kodel knygos tampa nepopuliarios. Sudarykite knygu paaugliams penketuka skaidrs. Sudarykite knygu paaugliams penketuka. Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą.

Nė vienas žmogus negali visko žinoti, tačiau pasaulyje yra daiktas, kuriame viskas yra. Tai knyga. Jos būna paprastos, rimtos, lengvos ar sudėtingos, bet prastų knygų nėra. Man knygos reikalingos kaip oras. Aleksandras tvardovskis rašė, kad „ bendravimas su knuga – tobuliausia ir nepakeičiamiausia intelektualinio žmogaus lavinimo forma“ tad stebint bendraamžius, sunku suprasti, kodėl skaitymas tampa nepopuliarus. Aišku, dažnas vaikosi nevykusių madų.

Jeigu kas paklaustų, kiek perskaičiau knygų, tikrai neatsakyčiau – jų skaičiau labai daug. Jeigu kas paklaustų, kuri patiko labiausiai, taip pat būtų sunku atsakyti, ilgokai pagalvočiau, kaip išrikiuoti jas tinkama tvarka. Visos knygos mano penketuko sąraše nagrinėja sunkų paauglių gyvenimą. Sudarydama jį rėmiausi aktualiausiomis šių dienų temomis: nuo santykių šeimoje, mokyklos, draugų, pasitikėjimo ir meilės iki bėgimo iš namų, išdavystės, narkotikų vartojimo ir net gi pedofilijos temos. Gaila, kad tik vieno lietuvių autoriaus knyga pateko į mano penketuką, jai ir skyriau penktąją vietą, tai Vytauto Račicko „Nebaigtas dienoraštis“. Šis kurinys, bandymas aiškintis, kodėl jauni žmonės neretai savanoriškai pasitraukia iš gyvenimo.

Ketvirtoje vietoje Melvino Burgeso knyga „Nikas Deinas“ nuo, kurios tikriausiai ne vienas tėvas bando apsaugoti savo vaiką, nes šioje knygoje nagrinėjama vaikų prievartavimo tema. Tačiau aš manau, kad suaugusieji ir taip dažnai nuvertina smalsių vaikų polinkį sužinoti apie tokius dalykus.

Trečioje vietoje Marko Robertso knyga „Rytojus priklauso man“ , Kuri iš ties mus moko, kad negalime pasitikėti bet kuo.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (364 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovile
  • Knygų penketukas
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygų penketukas. (2011 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-penketukas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 23:58
×