Knygų skaidrės


Autorius Astrida Lindgren. Pagrindiniai veikėjai Jonas. Lota iš pramuštgalvių gatvės. Recenzija 5. Kodel siūlyčiau šią knygą Todėl nes knygoje pilna visokių linksmų nuotykių. Autorius Danielis Defo 2. Pagrindiniai veikėjai Robinzonas Kruzas bei jo draugas ( Tarnas ) Penktadienis. Robinzonas Kruzas. Recenzija. Autorius Vytautas V. Lansbergis 2. Pagrindiniai veikėjai Obuoliai Petras ir Antanas. Obuolių pasakos ir kriaušių. Recenzija 6. Kodel siūlyčiau šią knygą Pasakėlė kuri negali nusibosti. Autorius Vytautas Račickas. Vieno pavasario istorija. Recenzija 6. Kodėl siūlyčiau šią knygą Atvirai šnekant knygą siūlyčiau ne visiems. Autorius. Kapitono Granto vaikai. Recenzija 6. Kodel siūlyčiau šią knygą Knygą siūlyčiau perskaityti visiems. Ačiū už demesį!!!

Autorius : Astrida Lindgren. Pagrindiniai veikėjai : Jonas, Mija Marija , Lota , Tėvai bei teta Berg. Knygos trupmas aprašymas : Visas veiksmas sukasi apie mažąją Lotą - išradingą, užsispyrusią mažają sesutę. Ji labai nori, kad viskas būtų tik pagal jos norus. Rytą liūdna atsikelia susapnavus bloga sapną kad jos meškiuką muša visa jos šeima. Supykusi, kad mama liepia jai rengtis nemielu megztiniu, Lota jį sukarpo. Ir supykusi ant viso pasaulio, net išsikrausto iš namų. O Lotai tik keturi metukai. O ji jau jaučiasi tokia tokia savarankiška bei suaugusi...

Recenzija : 6. Kodėl siūlyčiau šią knygą : Ši nuostabi knyga yra viena iš populiariausių nuotykių knygų, kuri yra paremta tikrais faktais. Ši knygutė skaitosi taip kaip lyg riešutus valgytum! Tad visiem, kurie nėra perskaitę šios nuotykių knygos tikrai rekomenduoju ją perskaityti!

Recenzija : 6. Kodel siūlyčiau šią knygą : Pasakėlė kuri negali nusibosti, kurioje nekalbama vien tik apie vieną dalyką. Auotorius sudėliojo knygos planą taip, kad kiekviena tema butų kitokia. Tarkim duosiu pavyzdį: Vienoje temoje yra kalbama apie obolius Antaną ir Petrą, o kitoje jau apie bulvę generolę. Visa tai dėl to, kad skaitytojui nenusibostų tas pats per tapatį. Tai pirmoji Lietuviška mano skaityta knyga kuri yra taip įdomiai sudėliota. Visiems siūlau perskaityti šią pasakėlę!

  • Dailė Skaidrės
  • MS PowerPoint 220 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (654 žodžiai)
  • Istorikas
  • Knygų skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygų skaidrės. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygu-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:45
×