Ko moko pasakos vaikus? 10kl kalbėjimas + planas


Rašinys iš seklos išaugo devyngalvis slibinas kuris. Ko moko liaudies ismintis rasinys.

Pagrindinė mintis. Keliamos problemos. Viešosios kalbos tikslas. “. “ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais , pasamprotaukite , kokios išminties mokoma pasakose.


PAGRINDINĖ MINTIS : Pasakų įtaka vaikams ir suaugusiems.

Ar iš tiesų pasakų skaitymas yra svarbus vaiko gyvenime?

VIEŠOSIOS KALBOS TIKSLAS: įrodyti, kad pasakų skaitymas vaikams yra itin svarbus vaizduotės lavinimui ir pasaulio sampratai.

ADRESATAS: vaikai, būsimi ir esami tėvai.

ĮŽANGA: Šiame pasaulyje, kur pilna technologijų, žmonės skubą ir nemato, kas vyksta aplinkui. Vaikai nuo pat mažens yra pratinami prie išmanųjų telefonų, kompiuterių. Tačiau, mažiau nei puse tėvų vaikams į rankas duoda knygą. Vaiko ugdymas nuo mažens labai priklauso nuo tėvų. Albertas Einšteinas, kad jeigu norim, kad vaikai būtų protingi, turim skaityti jiems pasakas.

Brolių Grimų pasaka ,,Pelenė“ – tai pasaka apie mergaitę, kuri būdami dar visai jauna prarado savo tėva ir jai teko gyventi su pamotė ir dviem jos dukromis. Pelenė savo namuose buvo kaip pavaldinė, užsiimdavo ūkio darbais, vykdydavo pamotės įsakymus. Tačiau tai baigėsi, kai Pelenė ištekėjo už princo, kuris ją pamilo tokia, kokia ji yra. Ši pasaka parodo, kad meilei nėra svarbu materialūs dalykai, svarbiausi tyri jausmai.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1041 žodžiai)
  • Mokykla
  • Judita
  • Ko moko pasakos vaikus? 10kl kalbėjimas + planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Ko moko pasakos vaikus? 10kl kalbėjimas + planas. (2016 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ko-moko-pasakos-vaikus-10kl-kalbejimas-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:25
×