Kodas VS sukompiliuotas kodas Kintamieji Funkcijos


Kodas vs sukompiliuotas kodas. Kintamieji. Kintamųjų tipai. Kintamųjų masyvai (arrays). Funkcijos. Callback‘ai.


Kompas nesupranta parašyto kodo (.pwn), ir jo nevykdo. Jis vykdo instrukcijas kurios jam duodamos. Tačiau tas instrukcijas parašyti yra too fkin hard paprastam žmogui, todėl yra sukurtos programavimo kalbos, ir kompiliatoriai. Kompiliatoriai tai yra tokios programos (SA-MP atveju - Pawno) kurios yra skirtos žmogaus parašytą kodą paversti į kompiuteriui suprantamas instrukcijas.

CONCLUSION: Tu parašai kodą į .pwn failą, jį sukompiliuoji ir atsiranda .amx failas kurį serveris ir naudoja.

Kintamieji yra toks dalykas, kuriuose saugoma informacija. Informacija yra skaičius.

Norint naudoti kintamajį, jį reikia sukurti. Kaip jį pavadinsi nesvarbu svarbu tu žinotum kokią informaciją jame laikai. PVZ nori saugoti žaidėjo pinigus.

Jeigu nenurodai pradinės kintamojo reikšmės, ji bus lygi nuliui, t.y. šiuo metu kintamasis pinigai yra lygus 0. Tačiau jeigu parašysi

Tuomet pinigai saugos skaičių 100. Kintamojo reikšmę gali keisti betkada po jo sukūrimo.

pinigai = pinigai + 20; // dabar pinigai saugo skaiciu kuris yra 20 didesnis negu buvo iki siol, t.y. 50+20 = 70.

pinigai += 30; // tai yra tas pats kas parasyti pinigai = pinigai + 30; tiesiog sutrumpintai. Jeigu ankstesnė pinigų reikšmė buvo 70, tai dabar pinigai saugo skaiciu 100.

Jeigu turime kintamuosius, ir galime keisti jų reikšmes, taip pat būtų gerai kad galėtumėme jas ir patikrinti. Tam egzistuoja toks dalykas kaip kintamųjų palyginimo operatoriai. Juos turėtum žinoti jau nuo pradinių klasių.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (947 žodžiai)
  • Universitetas
  • Yiin
  • Kodas VS sukompiliuotas kodas Kintamieji Funkcijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Kodas VS sukompiliuotas kodas Kintamieji Funkcijos . (2017 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodas-vs-sukompiliuotas-kodas-kintamieji-funkcijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:47
×