Kodėl dabartinėje visuomenėje patriotiniai idealai nublankę?


Kodel dabartineje visuomeneje patriotiniai idealai nublanksta. Kodel dabartineje visuomeneje patriotiniai idealai nublanke ivaskeviciuss. Kodel patriotiniai idealai nublankr. Ar patriotiniai idealai dabar nublanke. Kodel dabartineje visuomeneje nublanko patriotizmo idealai?. Ar dabartineje visuomeneje patriotiniai idealai nublanke.

Kodėl dabartinėje visuomenėje patriotiniai idealai nublankę?

Patriotas- tai žmogus, kuris labai myli savo Tėvynę, kovoja ir daro viską, kad tauta galėtų gerai ir laisvai gyventi, o patriotizmas- tai jausmas kai gerbiama, ginama ir mylima bei kartais aukštinama sava šalis, tauta, kalba, kultūra. Patriotizmas kaip ir daugelis kitų vertybių šiais laikais nyksta dėl įvairiausių priežasčių. Iki XXI a. Patriotų buvo gana daug, todėl buvo kam kovoti už Lietuvą ir dabar mes visi gyvenam nepriklausomai nuo kitų, bet kažkodėl šiais laikais tas patriotinis idealas nublankęs. Žinoma, kad žmogaus patriotinis auklėjimas prasideda nuo šeimos ir atmosferos, kurioje jis auga. Ne mažiau svarbi yra gimtoji kalba, literatūra ir kita viešaja informacija, kurią dabar mes visi galim kiekvieną dieną sužinoti. Taigi dabartinės visuomenės patriotinio idealo nublankimas priklauso nuo šeimos, literatūros ir viešosios informacijos.

Visų pirma, patriotiniu idealų nublankimas priklauso nuo šeimos auklėjimo, atmosferos ir šeimos narių. Šeima labai svarbi yra todėl, kad nuo šeimos prasideda kiekvieno žmogaus gyvenimas ir pasaulio supratimas.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (646 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Kodėl dabartinėje visuomenėje patriotiniai idealai nublankę?
    10 - 10 balsai (-ų)
Kodėl dabartinėje visuomenėje patriotiniai idealai nublankę?. (2015 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-dabartineje-visuomeneje-patriotiniai-idealai-nublanke.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:22
×