Kodėl jaunas žmogus dažnai jaučiasi nesuprastas?


Kodel jaunas zmogus taip daznai jauciasi nesuprastas. Kodel jaunas zmogus jauciasi nesuprastas. Kodel jaunas zmogus daznai buna nesuprastas. Nesuprastas zmogus. Kodel jaunimas jauciasi nesuprastas. Kodel žmogus lieka vienas mokslobaze. Kodėl jaunas žmogus dažnai lieka nesuprastas ?. Kodel zmogus linkes maistauti. Rašinys kodel jaunas žmogus taip dažnai būna nesuprastas. Kodėl jauni žmonės taip dažnai jaučiasi nesuprasti.

Kodėl jaunas žmogus dažnai jaučiasi nesuprastas?

Jaunas žmogus gyvena kitokiame pasaulyje nei vyresnieji. Paauglys, kupinas svajonių, planų, idėjų yra tam tikra prasme maksimalistas, linkęs viską sureikšminti. Jauni žmonės save laiko daug daugiau suprantančiais už tėvus ar mokytojus. O pyktį ar nepasitenkinimą kelia nereikšminga pastaba, jiems atsibosta klausytis vyresnių žmonių, norinčių padėti, patarti. Jauni žmonės dar nepažįsta visų tykančių pavojų, todėl yra mažiau atsargūs ir, kas be ko, nori viską išbandyti ir patirti savo kailiu. Jie vis dar ieško savojo „aš“, todėl mėgsta bendraamžių draugiją (tokių pačių ieškotojų). Tačiau jauni žmonės dažnai jaučiasi nesuprasti ne tik vyresniųjų žmonių, bet ir bendraamžių. Taigi visų pirma, jauni žmonės jaučiasi nesuprasti, dėl menko supratimo ir neįsijautimo į kitą pasaulį. Kiekvienas žmogus skirtingai mato pasaulį, nes jų skirtinga patirtis, gyvenimo istorija, vertybės. Kuo labiau jauni žmonės patys stengtųsi suprasti kitą, tuo pagarbiau ir švelniau sugebėtų elgtis su žmonėmis.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (388 žodžiai)
  • Mokykla
  • Brigita
  • Kodėl jaunas žmogus dažnai jaučiasi nesuprastas?
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kodėl jaunas žmogus dažnai jaučiasi nesuprastas?. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-jaunas-zmogus-daznai-jauciasi-nesuprastas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 16:51
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo