Kodėl jaunimas dažniausiai priešinasi suaugusiųjų reikalavimams?


Maistavimas rasinys. Rasinelis apie jaunyste. Siuolaikinis jaunimas rasinys. Kultura ir jaunimas rasinys. Jaunyste rasinys. Kodel jaunimas maistauja. Kodel paaugliai daznai maistauja. Siuolaikinis maistavimas. Kodel paaugliai maistauja. Kodel jaunuoliai maistauja pries suaugusius.

Kodėl jaunimas dažniausiai priešinasi suaugusiųjų reikalavimams? Jaunystė tai pats maištingiausias, konfliktiškiausias ir sudėtingiausias gyvenimo tarpsnis. Kai formuojasi jauno žmogaus charakteris, gyvenimo vertybės. Jaunas žmogus kitaip pradeda žiūreti į tėvus draugus gyvenima ir ateitį. Jaunimas viską trokšta išbandyti "savo kailiu", pradėti gyventi savarankiškai. Taigi kodėl labai dažnai jaunimas nepaklūsta suaugusiųjų reikalavimams?

Jaunystė tai pats maištingiausias, konfliktiškiausias ir sudėtingiausias gyvenimo tarpsnis. Jaunimas viską trokšta išbandyti savo kailiu , pradėti gyventi savarankiškai.

Pirmieji suaugusieji, kuriems priešinasi jaunimas yra tėvai. Tikrai dažnai tėvai savo atžalas laiko suvaržytus. Būna net tokiu tėvų, kurie savo vaikams netgi nurodinėja kuo užsiimti arba su kuom draugauti. Kadangi aš pats esu paauglys, dar priklausantis nuo tėvų, esu susiduręs su panašiomis sutuacijomis. Man iš tikrųjų gaila tų jaunu žmoniu, kurie yra šitiek prilaikomi savo tėvų. Toks vaikas visai neturi teisės reikšti savo nuomonės šeimoje ir tai automatiškai priverčia jį pradėti maištauti prieš savo tėvus.

Dar viena jaunimo pasipriešinimo suaugusiems priežastis yra vaiko kaip suaugusio žmogaus įverinimas. Daugėlis tėvų nelaiko savo vaikų pilnaverčiais žmonėmis. Jie skirtingai bendrauja su vaikais ir su suaugusiais. O tai jau nėra gerai. Svarbu nepamiršti, kad vaikai irgi yra žmonės.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (439 žodžiai)
  • Mokykla
  • Valentas
  • Kodėl jaunimas dažniausiai priešinasi suaugusiųjų reikalavimams?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kodėl jaunimas dažniausiai priešinasi suaugusiųjų reikalavimams?. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-jaunimas-dazniausiai-priesinasi-suaugusiuju-reikalavimams.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 08:20
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo