Kodėl norisi tokio verslo kaip Vokietijoje?


Įvadas. Esė. Kodėl norisi tokio verslo kaip vokietijoje? Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Šiandieninė mano tema yra išanalizuoti, ar ištiesų norisi tokio verslo kaip Vokietijoje? Todėl noriu panagrinėti Lietuvos bei Vokietijos ekonomiką, vienaip ar kitaip šias šalis palyginti ir rasti skirtumų, bei apibendrinti kodėl norisi tokio verslo kaip Vokietijoje.

Didžiausia savo (lietuvio) verslo rizika kitąmet bendrovės „Mars Lietuva“ vadovė Aušra Žemaitienė įvardija pasaulinius žaliavų kainų svyravimus. Pagal gamybos apimtis (beveik 80 tūkst. tonų per metus), bendrovė Lietuvoje gali įsigyti tik apie 10% gamyklai reikalingo žaliavų ir pakuočių kiekio. Pavyzdžiui, gamyboje naudoja šaldytas mėsos subproduktų žaliavas, o jų Lietuvoje, anot A. Žemaitienės, gaminama per mažai. Todėl žaliavų, atitinkančių būtinus kokybės reikalavimus ir tenkinančių pagal kainą, tiekėjų bendrovė nuolat ieško užsienyje. Daugiausiai žaliavų sušaldytų blokų pavidalu atsiveža iš Skandinavijos šalių.

Taigi, kaip jau ir minėjau, nėra tokios šalies, kuri nenorėtų pirmauti visose sferose, tiek ekonomikos, tiek kultūriniame gyvenime kaip kad Vokietijoje. Betkuriame pasaulio krašte gyvenantis žmogus slapta ar neslapta nori turėti geresnį, pelningesnį, pilnavertiškesnį gyvenimą. Kadangi tokia šalis kaip Vokietija turi begales privilegijų sukurti verslą, pasipelnyti iš savo geografinės padėties, verslo startuolių ir senbuvių, tai ji ir yra ekonomiškai stipri, o ten gyvenantys žmonės gali sau leisti tai, ko jie nori, todėl nieko keisto, kad daugelis šalių pavydi, svajoja ir nori tokio verslo kaip Vokietijoje.

  • Ekonomika Esė
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1237 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laurynas
  • Kodėl norisi tokio verslo kaip Vokietijoje?
    10 - 2 balsai (-ų)
Kodėl norisi tokio verslo kaip Vokietijoje?. (2016 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-norisi-tokio-verslo-kaip-vokietijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:18
×