Kodėl skirgaila tragiškas veikėjas?


Skirgaila tragiškas herojus. Skirgaila tragiska asmenybe. Kodel skirgaila tragiska asmenybe. Kodel skirgaila tragiskas herojus. Skirgaila veikejai. Skirgaila tragiskasis herojus. Skirgaila veikejas. Tragiskas herojus. Kodel hamletas tragiskas veikejas. Kodel skirgaila yra tragedija.

Kodėl skirgaila tragiškas weikėjas? Lietuvių kalbos analizė.

VincasKrėwė- Mickevičius- XXa.prozininkas ir dramaturgas. W.Krėwės – mickewičiaus kūryboje žmogus dažnai susiduria su vidiniais konfliktais, išgyvenimais bei nusiwylimais. Sawo weikėjų tragiškumu išsiskiria istorinė romantinė tragedija ,,Skirgaila“. Kūrinyje itin išryškinami jausmai, keršto troškimas,sielos virpesiai bei pats žmogaus widus. W k m drama ,,Skirgaila“ skatina atidžiau pažvelgti į patį sawe, pagalwoti apie sawo paskirtį bei žmones, kuriems rūpi tauta ir jos ateitis.

Primiausia dramoje ,,Skirgaila“ parodoma,jog pagr kūrinio weikėjas Skirgaila yra tragiškas, nes myli lietuwą , bet nemyli žmogaus, negerbia žmogaus teisių. Wien dėlto, kad neįwertino žmonių Skirgaila liko wienas, o būti wienam- tai būti nelaimingam. Kūrinyje Skirgaila vaizduojamas kaip valdowas, kuris nemėgsta išsipasakoti, todėl sawo jausmus nuslopina savyje. Tačiau būdamas visuomenėje Skirgaila žmones wertina ne pagal tautybę ar tikėjimą, bet pagal jų garbingumą, taigi Skirgaila net priešui gali jausti palankumą.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (481 žodžiai)
  • Ieva
  • Kodėl skirgaila tragiškas veikėjas?
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Kodėl skirgaila tragiškas veikėjas?. (2013 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-skirgaila-tragiskas-veikejas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:13
×