Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais?


Kodel svarbu gyventi santarvėje su artimaisias. Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais rasinys. Tradicines vertybes rasinys. Santarve seimoje. Kodel svarbu gyventi santarveja su artimaisiais rasinys. Santarve su artimaisiais. Ar svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais. Seimos vertybes rasinys. Kodėl reikia gyventi santarveje su artimaisiais. Seimos svarba liudnoje pasakoje.

Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais?

Visais laikais vertybės lieka tos pačios, keičiasi tik požiūris į jas, jų vertinimas. Mano manymu, pagrindinė vertybė yra šeima, nes ją jungia daug mažesnių vertybių, tokių kaip meilė, pasitikėjimas, parama, supratimas, santarvė. Pastarąją yra labai sunku išlaikyti. Tačiau kodėl?

Nepakeičiama vertybė šeimoje – jos narių tarpusavio santykiai. Vaikas augdamas šeimoje, kurioje ši vertybė puoselėjama, pozityviau žvelgia į iškilusias problemas, jaučiasi saugesnis, labiau pasitikintis savimi. Tokia šeima pagrįsta pasitikėjimu, meile, atvirumu, atlaidumu. „Tik tu mane supranti, moki mano klaidas ir silpnumą atleisti“ (J. Biliūnas, „Liūdna pasaka“). Tačiau geri tarpusavio santykiai svarbūs ne tik bręstančiam organizmui, bet ir tėvams. Jie visas emocijas, kurias sukaupia šeimoje, perneša į kitą aplinką, taip rizikuodami nulemti ne tik santykius šeimoje, bet ir pažįstamų rate, todėl labai svarbu išsaugoti darnius ryšius.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (315 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais?
    10 - 2 balsai (-ų)
Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais?. (2012 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-svarbu-gyventi-santarveje-su-artimaisiais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:31
×