Kodėl svarbu sugyventi su savo artimaisiais?


Kodėl svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais. Kodel svarbu gyventi santarvėje su artimaisias. Kodel svarbu gyventi santarvėje su artimaisiais rasinys. Ar zmogui svarbi vienatve rasinys. Artimuju rysys svarbu rasinys. Kodel svarbu palaikyti santarve tarp artimuju. Kodel svarbu gyventi santarveja su artimaisiais rasinys. Rasinys artimieji. Kodel svarbu gyventi santarveje su artimaisiais?. Rasiniai apie santarve su artimaisias.

Kodėl svarbu sugyventi su artimaisiais? Lietuvių kalbos rašinys.

Jauni žmonės įsitikinę, jog artimieji trukdo siekti išsilavinimo ir daryti karjerą, todėl yra linkę vengti šių „trukdžių“. Dažnai tokie asmenys renkasi vienatvę – uždarą gyvenimo būdą, nereikalaujantį glaudaus kontakto su artimaisiais. Apie tai kalba ir Alanas Butas, sociologijos ir demografijos profesorius, stebėjęs aštuonis tūkstančius jaunų žmonių, su tuo kategoriškai nesutinka. Profesorius tvirtina, jog artimieji yra stiprus stimulas siekti tikslų ir geresnės gyvenimo kokybės, be to jie gali patarti, paremti reikalui esant. Profesorius rašo: „Tai ypač aktualu jauniems žmonėms, kurie mano, jog jų tėvų pasiekimai ir išsilavinimas nėra pakankami, todėl su jais palaikyti ryšį nėra prasminga“. Taigi, artimas – ne svetimas, jis niekuomet nelinki mums bloga, tuo labiau, negali trukdyti mums tobulėti, plėsti savo akiratį.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (534 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jolita
  • Kodėl svarbu sugyventi su savo artimaisiais?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kodėl svarbu sugyventi su savo artimaisiais?. (2012 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-svarbu-sugyventi-su-savo-artimaisiais.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:00
×