Kodėl svyruoja hamletas interpretacija


Kodel hamletas svyruoja. Kodel svyruoja hamletas?. Kodel svyruoja hamletas rasinys. Kodel svyruoja hamletas planas. Hamletas 165 psl.. Rasinys kodel svyruoja hamletas. Hamletas apsispresti. Rašiniai apie hamleto meile ofelijai. Kokie yra hamleto asmeniniai isitikinimai. Rasinys apie meile hamletas.

Kodėl svyruoja Hamletas?

Viljamas Šekspyras - vėlyvojo Renesanso anglų rašytojas, vienas žymiausių dramaturgų pasaulyje. Daugelis jo dramų yra puikiai žinomos net dabar. "Hamletas" - viena iš jų. Tai be galo gili ir sudėtinga tragedija. Joje aprašomos Danijos karališkosios ir kanclerio šeimų tragedijos, o visų įvykių centra tragiška asmenybė Hamletas, kuri turi atkeršyti už tėvo mirtį, tačiau dėl savo įsitikinimų ilgai delsia ir dvejoja.

Pati svarbiausia Hamleto svyravimų priežastis - nesugebėjimas apsispręsti, kas svarbiau: šalies papročiai, tradicijos ar asmeniniai įsitikinimai. Renesanso epochoje buvo kuriamas šeimos modelis, kad vaikai beatodairiškai gerbia savo tėvus. Puikus to pavyzdys - Ofelijos ir Polonijaus santykiai. Ofelija, tėvui paliepus atsisako Hamleto meilės, o vėliau pati to nesuprasdama net gi tampa jo įrankiu blogiems darbams daryti. Kai Hamletas iš tėvo šmėklos sužino, kad iš tiesų jo tėvas buvo nužudytas, veikėjas yra priverstas atkeršyti žudikui Klaudijui ir taip pagerbti savo tėvo atminimą.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • Microsoft Word 2 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (420 žodžiai)
  • Kristina
  • Kodėl svyruoja hamletas interpretacija
    10 - 4 balsai (-ų)
Kodėl svyruoja hamletas interpretacija. (2013 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-svyruoja-hamletas-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:26
×