Kodėl verta saugoti miškus


Kodėl reikia saugoti lietuvos miškus. Kodėl reikia saugoti miškus. Kodel reikia saugoti miska. Kodel reikia saugoti lietuvos miskus vikipedija. Kaip reikia saugoti lietuvos miskus. Kaip saugoti miskus. Kodel reikia saugoti medzius. Kodel reikia saugoti lietuvos miskus straipsnis. Kodel reikia saugoti lietuvos miskus faktai. Kaip parasyti straipsni kodel reikia saugoti lietuvos miskus.

Kodėl verta saugoti miškus ?

Miškai yra visos Žemės plaučiai, kurie išsidėstę visuose pasaulio kampeliuose. Jei nebūtų miškų ar medžių, autotransportų išmestos nuodingos dujos mus tiesiog uždusintų. Tas pats yra ir su augalais. Mes juos auginame ne tik dėl grožio, bet kad jie išvalytų mūsų namų orą. Miške taip pat gyvena įvairiausių žvėrelių, nuo pačio mažiausio iki pačio didžiausio, nuo skurzdelės iki briedžio. Esu girdėjęs vieną istoriją, kuri nutiko Meksijoje. Prieš kelis metus, Meksikos savivaldybė nusprendė iškirsti vieną didelį Meksikos mišką, dėl to, kad viena firma galėtų pasipelnyti iš verslo baldais... Kai medkirčiai iškirto mišką, o tas miškas buvo prie didoko ežero, po kelių dienų žvejai žvejodami pastebėjo, kad nekimba žuvis jau antrą dieną iš eilės. Ir taip nekibo žuvys, iki tol, kol Meksikos žmonės nenusprendė atsodinti miško. Iškirtus mišką, taip pat išskrenda paukščiai, išsilaksto žvėreliai. Jei miškų nebūtų, į raudonają knygą būtų įterpti beveik 50% viso pasaulio gyvūnų. Viso pasaulio gamtosaugininkai ir savonoriai žmonės stengiasi, kad miškai nebūtų skriaudžiami, deginami, laužomi, naikinami.

  • Aplinka Analizė
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (488 žodžiai)
  • Aidas
  • Kodėl verta saugoti miškus
    8.5 - 32 balsai (-ų)
Kodėl verta saugoti miškus. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-verta-saugoti-miskus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 20:55
×