Kodėl verta studijuoti finansus


Ar verta studijuoti finansus. Kur studijuoti finansus. Finansininko apranga. Kurstudijuoti finansus. Rasiniai kodel svarbu igyti provesija. Rasiniai kodel noriu studijuoti. Finansai ar verta. Is kur kiles zodis finansininkas. Kodel finansai studijuoti. Finandininku specialybes.

Įvadas. Profesijos ištakos. Terminas finansai. Finansų programa. Profesinės karjeros galimybės. Finansininko/ės dalykinė apranga. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Finansai" – žodis kilęs iš senovinio anglų žodžio “fine" - piniginė bausmė, bauda ar iš senovinių vokiečių žodžių fein, finding, finden, finte - gudrus, suktas, sukčiauti, suktybė. Vokietijoje xvi — xvii a. Finansai reiškė apgaulę, palūkanų lupikavimą, neteisėtą priespaudą. Prof. V. Jurgutis mano, kad daiktavardis "finatio", "finanda" reiškė baigimą. Terminas finansai apibrėžia metodus, kuriais asmenys ar organizacijos įgyja, sukaupia, kontroliuoja ir naudoja piniginius išteklius per laikotarpį, įvertinant patiriamą riziką. Finansų programa skirta rengti kompetentingus finansų srities specialistus, suprantančius finansų ir vadybos procesus bei gebančius taikyti įgytas analitines žinias finansų valdymo problemoms, kylančioms globalioje aplinkoje ir intensyvios konkurencijos sąlygomis funkcionuojančiame privačiame ir viešajame sektoriuje, spręsti. Profesinės veiklos praktiką sudaro specialybės įvadas, apskaitos pagrindai, ekonominė informatika, kompiuterizuota apskaita, finansų analizė ir valdymas, ir baigiamasis darbas. Profesinės veiklos praktikų trukmė – 24 savaitės. Baigusiųjų šią programą būsimieji finansininkai galės dirbti verslo ar viešojo sektoriaus finansų tarnybose bei finansų institucijose, kurti ir plėtoti savarankišką verslą, dirbti akcinėse bendrovėse bei kredito, draudimo, viešosiose įstaigose ir kt. Finansininkas turi būti smulkmeniškas, atidus, atsakingas, punktualus, sąžiningas. Visos šios charakterio savybės, norintiems studijuoti šią studijų programa, yra privalumas. Moters finansininkės apranga Moteriškas kostiumas, Švarkas, Sijonas, Kelnės, Palaidinė, Suknelė. Vyro finansininko apranga Kostiumas, Marškiniai, Kaklaraištis, Paltas. Darbo tikslas- susipažinti su profesijos ypatumais.

Darbo vadovė.

finansai – žodis kilęs iš senovinio anglų žodžio fine - piniginė bausmė, bauda ar iš senovinių vokiečių žodžių fein, finding, finden, finte - gudrus, suktas, sukčiauti, suktybė. Vokietijoje xvi — xvii a. Prof. V. Jurgutis mano, kad daiktavardis finatio , finanda reiškė baigimą.

Terminas finansai apibrėžia metodus, kuriais asmenys ar organizacijos įgyja, sukaupia, kontroliuoja ir naudoja piniginius išteklius per laikotarpį, įvertinant patiriamą riziką.

Finansų programa skirta rengti kompetentingus finansų srities specialistus, suprantančius finansų ir vadybos procesus bei gebančius taikyti įgytas analitines žinias finansų valdymo problemoms, kylančioms globalioje aplinkoje ir intensyvios konkurencijos sąlygomis funkcionuojančiame privačiame ir viešajame sektoriuje, spręsti.

Baigusiųjų šią programą būsimieji finansininkai galės dirbti verslo ar viešojo sektoriaus finansų tarnybose bei finansų institucijose, kurti ir plėtoti savarankišką verslą, dirbti akcinėse bendrovėse bei kredito, draudimo, viešosiose įstaigose ir kt.

Finansininkas turi būti smulkmeniškas, atidus, atsakingas, punktualus, sąžiningas.

Moters finansininkės apranga moteriškas kostiumas, švarkas, sijonas, kelnės, palaidinė, suknelė. Vyro finansininko apranga kosvokietijoje xvi-xvii a. Finansai reiškė apgaulę, lupikavimą, neteisėtą priespaudą. Geriausiai finansų terminą tiktų kildinti iš lotyniško žodžio finare . Iš jo padarytas daiktavardis finatio - baigimas, kuris įvairiais laikais turėjo skirtingas reikšmes (pavyzdžiui, teismo baudą, valdovo užkrautą mokėjimą). Vėliau imta finansus taikyti tik valstybei, kai buvo vykdomi mokėjimai, mokesčių rinkimas ir pan. Pradėjus sparčiau plėtotis savivaldai, atsirado būtinumas finansuoti ir daugiau viešojo gyvenimo prievolių (socialinę apsaugą, švietimą, tiltų ir kelių priežiūrą ir kt. ).

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1595 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Kodėl verta studijuoti finansus
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kodėl verta studijuoti finansus. (2011 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-verta-studijuoti-finansus.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:27
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo