Kodėl žmogui reikia knygos?


Kodel reikia skaityti knygas. Ar verta skaityti knygas. Kodel verta skaityti knygas. Rasinys apie knyga. Ar verta skaityti knygas rasinys. Rasinys apie knygas. Rasinys kodel verta skaityti knygas. Rašinėlis apie knygą. Kodėl verta skaityti knygas rašinys. Rasinys kodel reikia skaityti knygas.

Knyga turėtų būti viena iš svarbiausių žmonių gyvenime dalykų. Aišku, tai pasakius kai kuriems žmonėms, o ypač jaunimui, jie pradėtų juoktis. Taip būtų todėl, kad jie nesupranta kas per stebuklas yra knyga. O dar tos šiuolaikinės technologijos, tokios kaip televizorius, internetas ar kompiuteris, jos nori išstumti iš mūsų gyvenimo knygas. Bet žinau, kad yra tokių žmonių iš kurių gyvenimo niekas neišstums šio stebuklo – knygos.

Bet žinau, kad yra tokių žmonių iš kurių gyvenimo niekas neišstums šio stebuklo – knygosžmogui knygos reikia, nes skaitant mes tobuliname savo supratimą apie vidinį pasaulį, mokomės suprasti kitą žmogų ar jo poelgius, jausmus, ir mokomės spręsti problemas. Mes laviname savo vaizduotę, nes patys susikuriame aplinkos vaizdą, knygos veikėjus ar jų poelgius. Praturtiname savo kalbos žodyną, todėl mokame bendrauti su kitais žmonėmis. Juk taip idomu padiskutuoti apie knygas! Samprotaujame, mąstome ir sužinome labai daug nuostabių, įdomių dalykų. Sužinome apie senovėje gyvenančius žmones, jų gyvenimo būdą, vertybes, apie karus, apie meilę, apie žmonių agresiją, pyktį, ir net apie tai, kaip bendrauti su žmonėmis. Skaitant galima patirti labai daug pojūčių, tokių kaip meilė, liūdesys, susižavėjimas, neapykanta ar net keršto troškimas.

Jeigu žmogus neskaitytų, jis taptų labai neįdomus, neemocingas ir nemokėtų bendrauti su kitais žmonėmis. Jis taptų niekam neįdomus, neturėtų draugų. Būtų vienišas.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (236 žodžiai)
  • Mokykla
  • Simona
  • Kodėl žmogui reikia knygos?
    9 - 1 balsai (-ų)
Kodėl žmogui reikia knygos?. (2011 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kodel-zmogui-reikia-knygos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 16:02
×